معاون امور انتخابات شورای نگهبان:

مثل گذشته از آراء مردم محافظت می نماییم

مثل گذشته از آراء مردم محافظت می نماییم به گزارش ثبت آسان معاون اجرائی و امور انتخابات شورای نگهبان اظهار داشت: ما مثل گذشته از آراء مردم به خوبی امانتداری خواهیم کرد.به گزارش ثبت آسان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، دکتر محمدحسن صادقی مقدم عضو حقوقدان و معاون اجرائی و امور انتخابات شورای نگهبان امروز سه شنبه (۱۸ خرداد ۱۴۰۰) در همایش مدیران ستادی و استانی شورای نگهبان که به شکل ویدئو کنفرانس برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای پانزده خرداد، اظهار داشت: ما آنچه در روایات و احادیث درباره معجزات خوانده بودیم، در انقلاب اسلامی به چشم دیدیم؛ انقلاب اسلامی ایران با همه دشمنی ها و با جنگ تحمیلی، ترورها، فشارهای اقتصادی و... پابرجا است و با قوت به راه خود ادامه می دهد و هر یک از این موارد نشان دهنده معجزه است.

وی با اشاره بر خطبه ۱۷۳ نهج البلاغه (وَ لَا یَحْمِلُ هَذَا الْعَلَمَ إِلَّا أَهْلُ الْبَصَرِ وَ الصَّبْرِ) اظهار داشت: افرادی می توانند پرچم دار این انقلاب باشند که اهل بصیرت دینی و استقامت ایمانی باشند.

دکتر صادقی مقدم با اشاره به وظایف شبکه های نظارت در برگزاری انتخابات اظهار داشت: حراست از اراده مردم که همان آراء مردم است از وظایف شورای نگهبان است و ما مثل گذشته از آراء مردم به خوبی امانتداری خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه آموزش های لازم به شبکه نظارت جهت برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خرداد داده شده است، اظهار داشت: هماهنگی و تعامل خوبی با وزارت کشور داشته ایم و امیدواریم همه باتوجه به وظایف قانونی خود ایفای نقش کنند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب درباره جایگاه مردم در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: مردم نقش اساسی و ویژه ای در جمهوری اسلامی ایران دارند و انقلاب اسلامی با اراده مردم و به رهبری امام راحل به پیروزی رسیده و در قالب جمهوری اسلامی تجلی یافته است.

دکتر صادقی مقدم با تاکید بر این که همکاران ما در ستاد، دفاتر نظارت استانها، شهرستان ها و هیأت های نظارت باید مسئولیت پذیر باشند، اظهار داشت: همه ما بعنوان ناظرین انتخابات باید از حرکت جناحی و تعلقات حزبی اجتناب نماییم.

معاون اجرائی و امور انتخابات با اشاره به اینکه اعضای شبکه نظارت و خانواده هایشان در جهت ترغیب مردم به رأی دادن تلاش کنند، اظهار داشت: اعضای شبکه نظارت باید در جهت قانون حرکت کنند و در انجام وظیفه با دقت عمل کنند و با استقامت جلوی هرگونه تخلف و انحراف در انتخابات را بگیرند.

منبع:

1400/03/19
10:31:42
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است