دادستان تاكستان مطرح كرد

تولید روغن خوراکی در تاکستان 2 برابر شود

تولید روغن خوراکی در تاکستان 2 برابر شود به گزارش ثبت آسان قزوین دادستان عمومی و انقلاب تاکستان اظهار داشت: باتوجه به کمبودهای روغن خوراکی در بازار، تولید کارخانه های روغن خوراکی شهرستان تاکستان باید ۲ برابر افزایش پیدا کند.


حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب تاکستان باتوجه به کمبود روغن در بازار، خاطرنشان کرد: شرکت تولیدی روغن خوراکی اویلا و فامیلا تنها واحد تولیدکننده روغن خوراکی در استان قزوین در شهرستان تاکستان واقع شده است، این شرکت تولید ۴۰ درصد روغن خوراکی کشور را به عهده دارد.
وی اضافه کرد: این واحد تولیدی ظرفیت تولید روزانه ۴۰۰ تن روغن خوراکی جامد، مایع و سرخ کردنی را دارد، این محصولات بعد از تولید برای توزیع در کلیه فروشگاه های کشور، به تهران ارسال می شوند که باتوجه به شرایط موجود توسط دادستانی شهرستان تاکستان دستور قضایی صادر گردیده است تا زمان رفع کمبود روغن در بازار کشور، این واحد تولید روزانه خویش را به ۲ برابر یعنی از ۴۰۰ تن به ۸۰۰ تن افزایش دهد.
بنابراعلام روابط عمومی دادگستری تاکستان، دادستان عمومی و انقلاب تاکستان اظهار نمود: تبلیغات منفی معاندان بخصوص در فضای مجازی به علت کمبود روغن موجبات نگرانی مردم را فراهم نموده است و باید این نگرانی را رفع نماییم و مواد اولیه لازم جهت تولید روغن خوراکی به این کارخانه تزریق نماییم.
وی بیان نمود: این کارخانه مکلف به اجرای دستور قضایی صادر شده در خصوص افزایش تولید روزانه روغن خوراکی است و دادستانی شهرستان تاکستان و مقامات قضایی استان قزوین بر اجرای این دستور تا ارسال محصولات به تهران نظارت کامل می شود.
رجبی خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که در استان تهران هم نسبت به توزیع این روغن های خوراکی در تمامی فروشگاه ها و تا رفع مشکلات مردم نظارت و مدیریت صحیح صورت می گیرد، در بازدید دادستانی شهرستان تاکستان از شرکت تولید روغن خوراکی اویلا و فامیلا در استان متوجه شدیم که این شرکت برای افزایش دوبرابری و حتی روزانه یک هزار تن روغن خوراکی آمادگی دارد اما در صورت تحقق این امر به باعث دستور قضایی با مشکل اضافه بار مصرف برق، آب و افزایش تولید پسماند مواجه خواهد شد.
وی تصریح کرد: با پیگیری و ارتباط دادستانی شهرستان تاکستان با مدیرعاملان شرکت توزیع برق و آب و فاضلاب و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین جهت رفع مشکلات هماهنگی های لازم صورت گرفت و قرار شد با مساعدت این مسؤلان استانی بزودی با صدور مجوزهای لازم این مشکلات رفع شوند.
منبع:

1401/02/18
15:00:43
5.0 / 5
200
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است