رئیس كل دادگستری گلستان خبر داد:

قاتل شهید گلستانی مدافع امنیت دستگیر شد

قاتل شهید گلستانی مدافع امنیت دستگیر شد به گزارش ثبت آسان، گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری قاتل شهید علی سراوانی اطلاع داد.


حبدر آسیابی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به این که رسیدگی ویژه و خارج از نوبت پرونده شهادت مامور نیروی انتظامی گلستان در دستور کار ما قرار دارد، اظهار داشت: تردیدی نداشته باشید که در این راه قاطعانه و جدی پای کار خواهیم ایستاد.
رییس کل دادگستری گلستان از رسیدگی سریع و قاطع به پرونده قاتل شهید مدافع امنیت استان آگاهی داد و اظهار داشت: متهم به قتل دستگیر شده و تحقیقات پرونده در دادگاه بخش خان ببین و با نظارت دادستان شهرستان رامیان درحال تکمیل است.
آسیابی با اعلان اینکه در کمترین زمان ممکن پرونده امر رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد شد، افزود: ضمن تسلیت به خانواده این شهید و مجموعه فراجای استان اظهار داشت: در برخورد با کسانی که نظم و امنیت مردم را مختل می کنند و در مقابل قانون گردن کشی می کنند، ذره ای چشم پوشی نمی نماییم.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا؛ ستواندوم شهید علی سراوانی شامگاه جمعه ۲۵ شهریور بر اثر تیراندازی برخی از افراد شرور در یکی از روستاهای رامیان به شهادت رسید که از این شهید یک دختر سه ماهه به یادگار مانده است.
منبع:

1401/06/28
11:45:39
5.0 / 5
200
تگهای خبر: رئیس , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است