بررسی دقیق علت فوت دانش آموز کرجی در پزشکی قانونی

بررسی دقیق علت فوت دانش آموز کرجی در پزشکی قانونی به گزارش ثبت آسان، البرز رئیس کل دادگستری استان البرز در ارتباط با پرونده فوت یک دانش آموز در کرج توضیحاتی عرضه داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حسین فاضلی هریکندی در ارتباط با جزئیات فوت یک دانش آموز در یکی از مدارس شهرستان کرج اظهار نمود: روز شنبه ۳۰ مهر ماه گزارشی از مدرسه سوم شعبان کرج که مدرسه مقطع متوسطه اول است به کلانتری محل مبنی بی هوشی دانش آموزی پس از ورود به مدرسه اعلام می شود. این دانش آموز پس از ورود به مدرسه از پشت سر به زمین می افتد و مسؤلان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس می گیرند و فرد به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می شود، متاسفانه با وجود اقدامات پزشکی انجام شده، این دانش آموز فوت می کند.

رئیس کل دادگستری البرز بیان نمود: زمانی که این دانش آموز در مدرسه به زمین می افتد توسط دروبین های مدرسه ثبت شده است و دانش آموزان دیگری هم در محل حضور داشتند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه این دانش آموز در سال دوم مقطع متوسطه اول درحال تحصیل بوده و ۱۳ سال سن داشت، اظهار داشت: پس از اعلام فوت این دانش آموز به دادسرای کرج، بازجو به همراه سرپرست دادسرای جنایی استان البرز به منظور بررسی پرونده در پزشکی قانونی استان حاضر می شوند و دستورات لازم به پزشکی قانونی جهت بررسی و اعلام تامه فوت صادر می شود.


فاضلی هریکندی اظهار داشت: طبق اعلام پزشکی قانونی استان هم اکنون نمی توان اظهار نظر دقیقی در مورد علت تامه فوت این دانش آموز کرد و نمونه های سم شناسی، صدمه شناسی و سایر نمونه هایی که برای اعلام علت فوت لازم است از جسد دریافت شده است و باید منتظر ماند تا نتایج آزمایش ها اعلام گردد و برای این مورد حدود سه هفته نیاز است.
1401/08/03
08:08:32
5.0 / 5
296
تگهای خبر: ثبت , دادسرا , رئیس , سرپرست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است