بهره برداری از شركت صنایع گالوانیزه شمش زنجان با حضور وزیر ورزش وجوانان

بهره برداری از شركت صنایع گالوانیزه شمش زنجان با حضور وزیر ورزش وجوانان ثبت آسان: زنجان - شركت گالوانیزه شمش روی زنجان روز پنجشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی به بهره برداری رسید.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، شركت گالوانیزه شمش روی زنجان در شهرك صنعتی شماره یك، با سرمایه گذاری 120 میلیارد ریال بزرگترین واحد صنعتی گالوانیزه شمالغرب كشور به حساب می آید كه این واحد صنعتی ظرفیت پوشش دهی 30 هزار تن فلزات در سال به روش غوطه وری را دارد و با بهره برداری از آن برای 50 نفر فرصت شغلی تولید می گردد.
استاندار زنجان در آیین بهره برداری از این شركت اظهار داشت: در دهه فجر امسال در مجموع 76 طرح تولید با سرمایه گذاری 2 هزار و 180 میلیارد سرمایه گذاری ارزی با ظرفیت اشتغالزایی یكهزار 156 نفر به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: در حوزه عمرانی هم 563 طرح با سه هزار میلیارد و و 580 میلیون ریال اعتبار افتتاح و عملیات اجرایی 42 طرح دیگر هم در این بخش شروع شد.
درویش امیری با اشاره به اینكه 408 روستا در استان از نعمت گاز برخوردار می باشند، اظهار نمود: در روزهای دهه فجر امسال عملیات گاز رسانی به 58 روستا شروع شد.
وی اضافه كرد: هم اكنون 78 درصد جمعیت روستاهای بالای بیست خانوار استان از نعمت گاز برخوردار می باشند.
استاندار زنجان به راه اندازی واحدهای مختلف تولیدی تعطیل شده در سطح استان اشاره نمود و اظهار داشت: در نتیجه را اندازی این واحدها 500 فرصت شغلی بوجود آمده است.
درویش امیری با اشاره به اینكه سهم استان زنجان در اشتغالزایی در حوزه آی و آ سی تی 793 نفر بود، اظهار نمود: طی 10 ماه امسال 886 شغل در این بخش در استان محقق شده است.
وی با اشاره به اینكه زنجان از حیث میزان جذب سرمایه گذاری خارجی جزو پنج استان جذاب برای سرمایه گذاران خارجی است، اظهار داشت: از ابتدای امسال تا كنون 231 میلیون دلار برای 4 طرح اقتصادی و صنعتی با ظرفیت اشتغالزایی 570 نفر در استان جذب شده است.
مسعود سلطانی فر در سفر یكروزه به زنجان، بعد از بازدید از طرح های عمرانی حوزه ورزش شهرستان ابهر، برای بهره برداری تعدادی از واحدهای صنعتی، دیدار با امام جمعه، حضور در مراسم اختتامیه بیست و هشتمین مسابقات بین المللی جام فجر بدمینتون، بازدید از مهرانه و دیدار با فعالان اقتصادی به زنجان آمد.
7312/8068
خبرنگار: حسن اكبری** انتشار: اسماعیل جهانبخش


1396/11/19
13:23:15
5.0 / 5
4869
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است