استاندار قزوین در بازدید از نمایشگاه كالای ایرانی:

فرهنگ استفاده از محصولات داخلی

فرهنگ استفاده از محصولات داخلی ثبت آسان: استاندار قزوین در بازدید از نخستین نمایشگاه خانه ایرانی، كالای ایرانی، اظهار داشت: استفاده از محصولات داخلی از جانب هموطنان باید به یك فرهنگ تبدیل گردد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، استاندار قزوین جمعه شب در این بازدید اضافه كرد: نهادینه شدن فرهنگ مصرف كالای داخلی سبب رونق تولید و فعال تر شدن هرچه بیشتركارخانجات شده و ارتقای صنعت و اشتغال را با خود به همراه دارد.
عبدالمحمد زاهدی با استقبال از برپایی نمایشگاه های صنایع و محصولات داخلی، اظهار نمود: بدون رونق تولید داخلی در دست یابی به اهداف اقتصادی كشور ناموفق خواهیم بود.
استاندار قزوین، تقویت مصرف كالاهای داخلی در میان هموطنان را در گرو ارتقای كیفیت و قیمت مناسب آنها دانست و اضافه كرد: تحقق این مورد هم به افزایش بهره وری و بروزرسانی فناوری در واحدهای تولیدی بستگی دارد.
وی در بازدید از این نمایشگاه ضمن دیدن از غرفه های مختلف، با جمعی از تولیدكنندگان و نمایندگان شركت های داخلی حاضر در نمایشگاه به گفت و گو پرداخت.
نخستین نمایشگاه خانه ایرانی، كالای ایرانی از 24 مهر ماه جاری با هدف تولید ملی و ترویج فرهنگ مصرف كالای داخلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برپا شده است.
در این نمایشگاه 60 واحد تولید كننده در فضایی به مساحت سه هزار و 600 متر محصولات خویش را به معرض نمایش گذاشته اند.


 

1396/07/28
23:25:05
5.0 / 5
4848
تگهای خبر: كالا , تولید , شركت , اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است