88 طرح اقتصاد مقاومتی در همدان واگذار شده است

88 طرح اقتصاد مقاومتی در همدان واگذار شده است ثبت آسان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان اظهار داشت: امسال 88 طرح اقتصاد مقاومتی به بخش خصوصی واگذار شده است و40 طرح باز در حال واگذاری است.


اسكندر صیدایی روز پنجشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان اضافه كرد: 40 و 300 طرح باز شناسایی شده كه در صورت استقبال بخش خصوصی باز واگذار میگردد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان افزود: از تعداد طرح های واگذار شده 39 طرح تكمیل شده و 49 طرح جدید است كه تفكیك شهرستانی و موضوعی آن باز تهیه شده است.
وی با اشاره به اینكه 2 هزار طرح قابل اجرا در همدان وجود دارد عنوان كرد: از این تعداد 800 طرح می تواند به بخش خصوصی واگذار شود كه این تعداد باز در سه رده اولویت بندی شده و 88 طرح بعنوان طرح اقتصاد مقاومتی در استان معرفی میگردد.
مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان همدان باز اظهار داشت: 530 میلیارد ریال از اسناد خزانه تابحال جذب نشده است.
سید ناصرمحمودی اضافه كرد: این میزان اسناد مربوط به 48 دستگاه اجرایی و 27 شهرداری است كه می توانند تا 2 هفته آینده برای جذب اقدام نمایند.
وی بر استفاده دستگاه های اجرایی استان از این فرصت برای تهاتر بدهی ها اصرار كرد و اظهار داشت: افزایش درآمد استان باز با استفاده از این روش ها برای پرداخت بدهی ها ضروری می باشد.
محمودی اضافه كرد: یكی از سیاست های اصولی وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت یازدهم و دوازدهم استفاده از ابزارهای نوین مالی بوده است و این روند ادامه دارد.
7523/2087


1397/09/15
13:00:57
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: اقتصاد , رئیس , سازمان , سیاست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است