890 میلیارد ریال اعتبار به كهگیلویه و بویراحمد ابلاغ گردید

890 میلیارد ریال اعتبار به كهگیلویه و بویراحمد ابلاغ گردید ثبت آسان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 890 میلیارد ریال از اعتبارات اختصاص یافته به استان ابلاغ گردیده كه 42 درصد اعتبارات عمرانی سال 97 است.


حسن نوروزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: در زمینه اعتبارات نفت امسال 81 درصد این اعتبارات اختصاص پیدا كرد.
وی بیان كرد: 86 درصد اعتبارات استانی، 81 درصد اعتبارات ارتقاء شاخص ها و 60 درصد اعتبارات ارزش افزوده كه متعلق به توسعه فعالیت های ورزشی است تابحال ابلاغ گردیده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كهگیلویه و بویراحمد اشاره كرد: تخصیص اعتبار ردیف توازن یا استفاده متوازن از امكانات كشور هم اكنون 14.5 درصد است.
نوروزی عنوان كرد: میانگین كلی همه اعتبارهای تخصیص یافته استانی ۴۲ درصد در ۶ ماهه اول سال جاری بوده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 890 میلیارد ریال از اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز سال ۹۶ استان با وجود اینكه تخصیص یافته بود ولی نقدینگی آن هنوز تامین نشده است.
نوروزی تصریح كرد: با تدبیر سازمان برنامه و بودجه كشور میزان اعتبار كهگیلویه و بویراحمد در مرحله اول 490 میلیارد ریال و مرحله دوم 400 میلیارد ریال به استان ابلاغ و تخصیص آن به طور كامل انجام شده است.
وی افزود: در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه تخصیص 400 میلیارد ریال از اعتبارات جذب شده به تفكیك فصل و برنامه بین هشت شهرستان استان توزیع شده است.
9928/6110


1397/10/12
18:58:54
5.0 / 5
4309
تگهای خبر: توسعه , رئیس , سازمان , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است