استاندار كهگیلویه و بویراحمد

دوران برخوردهای فیزیكی و چكشی گذشته است

دوران برخوردهای فیزیكی و چكشی گذشته است به گزارش ثبت آسان استاندار كهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینكه تولید هرگونه التهاب در فضای مدیریت، كار و امور سرمایه گذاری از عوامل بازدارنده رشد استان است، اظهار داشت: دوران برخورد های فیزیكی و چكشی گذشته است و درك مسائل و پردازش آن باید منطقی و مدبرانه باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، علی محمد احمدی ظهر سه شنبه در آیین معارفه مشاور امور اقتصادی و سرمایه گذاری خود اضافه كرد: پیش برد امور با مشی طایفه ای، عصبیت، بی حوصلگی و سلیقه ای كارساز نیست و باید با صعه سدر و بردباری امور را جلو ببریم.
وی افزود: امنیت و سلامت از ضروریات اصلی جامعه است و جامعه باید عاری از تهدیدهای بیرونی و درونی باشد.
احمدی با اشاره به اینكه در شرایط خاص كشور، حل مشكلات از توان یك فرد و گروه خاص خارج است، اظهار داشت: تك روی و یك سوگرایی دردی از استان دوا نمی كند و همه باید شرایط را در هر زمینه ای درك نماییم و با انسجام بیشتر به امور توجه داشته باشیم.
وی تصریح كرد: دولت ها نشان داده اند بدون ظرفیت مردمی و بخش خصوصی نمی توانند موفق باشند.
احمدی تصریح كرد: استان دارای ظرفیت و توانمندی بالایی است و نباید بافت های قومی مانع پیشرفت آن شود.
وی یادآوری كرد: باید امكانات و بسترها را فراهم نماییم و از ظرفیت های قانونی بیشتر بهره بگیریم.
احمدی با تاكید بر استفاده از ظرفیت فرزندان بومی استان اظهار داشت: نیروهای بومی مشكلات را می شناسند و دلسوز استان و مردم هستند و دل در گرو كار و تلاش دارند.
وی با بیان اینكه، منابع كشور محدود است و اینكه بخواهیم 200 میلیارد تومان منابع استان را در یك جا و در یك مورد تل انبار و هزینه نماییم كه اشتغال و تولید چندانی هم ندارد به صلاح نیست و باید به مسائل به صورت ریشه ای، بنیادی، اصولی و عالمانه توجه كرد.
احمدی خاطرنشان كرد: استان از تسهیلات روستایی با بهره كم و شرایط آسان و با سهم بالایی دارد و باید در مبحث وثیقه بر مردم آسان گرفت تا بتوانند از این فرصت بهره ببرند تا تولید و اشتغال رونق بگیرد.
در این نشست درحكمی از جانب استاندار كهگیلویه وبویراحمد چنگیز هاشمی بعنوان مشاور امور اقتصادی و سرمایه گذاری وی ارائه شد.
/1662/9929


1397/10/18
14:17:04
5.0 / 5
4404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است