رییس كل دادگستری گلستان خبر داد

كلاهبرداری در چارچوب شركت های هرمی

كلاهبرداری در چارچوب شركت های هرمی به گزارش ثبت آسان رئیس كل دادگستری گلستان از كلاهبرداری در چارچوب شركت های هرمی به بهانه سرمایه گذاری اطلاع داد و اظهار داشت: صاحبان این شركت هرمی با بیان این كه در حوزه انرژی های پاك فعالیت می نمایند، افراد را به سرمایه گذاری و تشكیل زیرشاخه ترغیب می كردند.

به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، هادی هاشمیان در این باره اظهار نمود: سرشاخه های این شركت هرمی، افراد را به سرمایه گذاری در این شركت صوری ترغیب می كردند و از آنان می خواستند افراد بیشتری را بعنوان زیرشاخه جذب كنند تا به همان نسبت، سود بیشتری عایدشان شود.

وی ادامه داد: افراد مبالغ مختلفی در این شركت صوری سرمایه گزاری نموده اند كه این پول ها در چارچوب مقادیر زیادی ارز با استفاده از یك صرافی غیر مجاز به مالزی منتقل شده است.

هاشمیان افزود: بررسی ها نشان داده است این شركت وجود خارجی ندارد و فقط روی كاغذ در مالزی ثبت شده است.

به قول هاشمیان، تابحال ۷ نفر از سرشاخه های این شبكه هرمی كه اهل گرگان هستند بازداشت شده اند و تحقیقات برای شناسایی اموال و مسدود كردن حساب های بانكی این افراد در حال انجام می باشد.

این مقام ارشد قضائی گلستان از افرادی كه در این شبكه هرمی سرمایه گزاری نموده اند خواست به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای گرگان رجوع و شكایت كنند.
1397/11/09
18:26:55
5.0 / 5
5468
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است