دادستان قزوین خبر داد

بازداشت معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد قزوین به بهتان اختلاس

بازداشت معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد قزوین به بهتان اختلاس ثبت آسان: دادستان قزوین از دستگیری معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد استان قزوین به بهتان اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی آگاهی داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، محمد قاسمی در این باره اظهار نمود: طبق گزارش واصله از طرف مراجع نظارتی، معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به سبب برخی تخلفات مالی از طرف دادسرای قزوین تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد.
دادستان قزوین اضافه كرد: با عنایت به بررسی اسناد مالی و اداری این اداره كل مشاهده شده اموال و وجوهی كه می بایست در امور اداری و برنامه های فرهنگی هزینه شود توسط متهم این پرونده توسط حساب های واسطه ای برداشت و تصاحب شده است.
قاسمی اظهار داشت: اتهامات مطرح شده در این پرونده كه متهم آن روز گذشته دستگیر شد اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است كه این پرونده در دادسرای قزوین در حال رسیدگی است.
دادستان قزوین اشاره كرد: ما به مردم این اطمینان را خواهیم داد كه دستگاه قضائی با هیچ شخص و مقامی عهد اخوت نبسته است و همانند گذشته با كسانی كه مرتكب جرمی شوند فارغ از هر پست، مقام و جایگاهی كه دارند، برخورد خواهیم كرد.
وی ادامه داد: كلیه اخبار مربوط به روند رسیدگی به این پرونده و سایر پرونده ها در زمان مناسب به اطلاع مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید و مردم به شایعات انتشار یافته در فضای مجازی توجهی نداشته باشند.1397/11/26
20:55:54
5.0 / 5
4839
تگهای خبر: اداره , معاون , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است