دادستان كرمانشاه تاكید كرد

ضرورت برنامه ریزی شركت های بیمه ای برای نمایش خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی

ضرورت برنامه ریزی شركت های بیمه ای برای نمایش خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی ثبت آسان: دادستان عمومی و انقلاب مركز استان كرمانشاه اظهار داشت: شركت های بیمه ای برای نمایش خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی برنامه ریزی كنند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، محمدحسین صادقی در نشست با مدیران شركت های بیمه ای در كرمانشاه، از آمادگی دستگاه قضایی برای تعامل با شركت های بیمه استان در امتداد تسهیل سفر مسافرین نوروزی آگاهی داد و اظهار نمود: شركت های بیمه ای مستقر در استان باید در روزهای تعطیلات عید خدمات مربوط را به مسافرین و مهمانان نوروزی به صورت مطلوب و فوری عرضه كنند.
وی با تاكید بر اینكه در صورت وقوع رخدادی پرداخت خسارت به مسافرین بیمه شده باید در اسرع وقت و بدون مانع باشد، اضافه كرد: نباید با تاخیرهای احتمالی در نمایش خدمات برای مسافرین نوروزی وقفه ای در سفر آنها ایجاد نماییم.
دادستان كرمانشاه افزود: لازم است شركت های بیمه ای شعبی در چارچوب واحدهای سیار راه اندازی كنند تا در محورهای مواصلاتی استان مستقر شوند.
وی تصریح كرد: در مواردی كه شركت های بیمه بدون لزوم ستاندن كروكی از راهنمایی و رانندگی مجاز به پرداخت خسارت می باشند، لازم است كارشناسان بیمه حضور به موقعی در محل تصادف داشته باشند.
صادقی در ادامه سفارش هایی باز به رانندگان داشت و بر ضرورت رعایت دقیق مقررات و آیین نامه راهنمایی و رانندگی اصرار كرد و اضافه كرد: كاستن از حوادث ترافیكی اهتمام همه مردم را طلب می كند.
دادستان كرمانشاه درانتها خواهان احترام به موازین مقرره قانونی، اجتناب از شتاب زدگی در رانندگی، ارتقاء استانداردهای كیفی توسط خودروسازان و حذف نقاط حادثه خیز توسط سازمان راهداری شد.1397/12/16
13:14:08
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: بیمه , خدمات , خودرو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است