رییسی: تمایل ما تعداد پایین زندانیان و مددجویان كانون اصلاح و تربیت است

رییسی: تمایل ما تعداد پایین زندانیان و مددجویان كانون اصلاح و تربیت است ثبت آسان: حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس قوه قضاییه شامگاه چهارشنبه ضمن بازدید از كانون اصلاح و تربیت تهران در مراسم افطاری مددجویان این كانون شركت كرد و در انتها این بازدید طی سخنانی با بیان این كه ماه رمضان ماه امید است، اظهار نمود: ماه رمضان ماهی است كه انسان ها به درگاه خداوند می روند تا هواهای نفسانی و كج اندیشی ها و خلاف ها را از خود دور كنند و در پناه خداوند به سراغ پاكی ها بروند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی رئیس قوه قضائیه ضمن بازدید از كانون اصلاح و تربیت در ضیافت افطار مددجویان این كانون شركت كرد و در انتها این بازدید طی سخنانی با اشاره به اینكه ماه رمضان ماه امید است، اظهار نمود: ماه رمضان ماهی است كه انسان ها به درگاه خداوند می روند تا هواهای نفسانی و كج اندیشی ها و خلاف ها را از خود دور كنند و در پناه خداوند به سراغ پاكی ها بروند.
وی خاطرنشان كرد: ارتباط با خداوند انسان را از همه آلودگی ها پاك می كند و او را در راه سعادت و پاكی قرار می دهد.
رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینكه ترجیح دادیم تا شب دوم ماه مبارك رمضان را در جمع مددجویان كانون اصلاح و تربیت باشیم، اظهار داشت: شما مددجویان این كانون به هر دلیلی گرفتار صدمه شده اید؛ برخی از شماها به جهت مسائل خانوادگی، برخی به خاطر همكار یا رفیق بد و برخی به خاطر عدم مراقبت، در دام انسان های خلافكار افتادید و آنها زمینه خلاف را برای شما فراهم كردند.
وی خاطرنشان كرد: شما مددجویان عزیز باید خدا را شاكر باشید كه زمینه توبه و بازگشت برای شما فراهم گشته است و الان در كانون اصلاح و تربیت هستید و اینجا كانونی است كه می توانید با مهارت آموزی در آن یك زندگی تازه ای را برای خود رقم بزنید.
رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینكه شما نوجوانان عزیز دل های پاكی دارید اظهار داشت: ماه رمضان، ماهی است كه خداوند بندگان را دعوت كرده تا آنها را از آلودگی ها پاك كند؛ بنابراین ماه رمضان ماه امید است.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینكه كار مربیان كانون اصلاح و تربیت بسیار پرارزش است، اظهار داشت: هر كس یك فردی را احیا كند؛ یعنی او را از آلودگی ها نجات دهد مانند كسی است كه تمام جامعه را زنده كرده است؛ بنابراین اجر آقایان و خانم های مربی در كانون اصلاح و تربیت بسیار بالا است.
وی با اشاره به اینكه خدا را شاكر هستیم كه تعداد مددجویان كانون اصلاح و تربیت بالا نیست تصریح كرد: امیدواریم در مقطع بعدی كه در این كانون حاضر خواهیم شد شاهد باشیم كه تعداد مددجویان آن به پایین ترین میزان ممكن رسیده و همه نوجوانان حاضر در این كانون اصلاح شده اند و مشكلاتشان مورد رسیدگی قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینكه تمایل ما تعداد پایین زندانیان و مددجویان كانون اصلاح و تربیت است، اظهار داشت: در كانون اصلاح و تربیت همه امكانات فراهم شده تا شما نوجوانان متحول شوید و یك زندگی پاك و سعادتمند را بتوانید برای خود ایجاد كنید.
رئیسی بیان داشت: من صمیمانه از مربیان كانون اصلاح و تربیت تشكر می كنم و به آنها هم گفته ام كه در هنگام آموزش مهارت به شما، صبر و حوصله زیادی به خرج دهند تا شما عزیزان ضمن مهارت آموزی در این كانون بتوانید وارد محیط كسب و كار در جامعه شوید.
رئیس قوه قضاییه در انتها تصریح كرد: همینطور از ریاست سازمان زندان ها و معاونان وی و برادران و خواهرانی كه در این كانون به فعالیت می پردازند و روحانیونی كه در این مركز به كار فرهنگی مشغول هستند صمیمانه قدردانی می كنم.
همچنین قبل از سخنرانی رئیسی، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها طی سخنانی از حضور رئیسی و بازدید وی از كانون اصلاح و تربیت صمیمانه قدردانی كرد.1398/02/20
14:17:47
5.0 / 5
5000
تگهای خبر: رئیس , سازمان , شركت , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است