مدیركل تعزیرات حكومتی استان قم خبر داد

جریمه ۱۸ میلیاردی شركت واردكننده لیفتراك

جریمه ۱۸ میلیاردی شركت واردكننده لیفتراك ثبت آسان: مدیركل تعزیرات حكومتی استان قم از محكومیت ۱۸ میلیارد ریالی مدیرعامل شركت تولید لیفتراك به افترا قاچاق اطلاع داد و اظهار داشت: رای بدوی بعد از رسیدگی در شعبه تجدید نظر قطعی شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، مهدی ریاضی در این رابطه اظهار نمود: با گزارش اداره كل گمرك در مورد واردات قطعات توسط یك كارخانه تولید لیفتراك، پرونده ای به ظن قاچاق تشكیل و برای رسیدگی به شعب این اداره كل ارجاع شد.
وی ادامه داد: در مراحل بعدی تحقیق مشخص شد كه این شركت با مدارك جعلی گمركی مقادیر زیادی كالای قاچاق را به كشور وارد كرده و بر همین مبنا شعبه رسیدگی كننده، مدیرعامل این شركت را به افترا قاچاق به پرداخت سه میلیارد و ۶۲۳ میلیون ریال جریمه بدل از قطعات لیفتراك و پرداخت مبلغ ۱۴ میلیارد و ۴۹۵ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محكوم نمود.
مدیركل تعزیرات حكمتی استان قم خاطرنشان كرد: با اعتراض متهم به رأی بدوی، پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه چهارم تجدیدنظر ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق كالا و ارز سازمان ارسال و بعد از بررسی عیناً تائید و حتمی شد.1398/03/19
14:41:39
5.0 / 5
4308
تگهای خبر: اداره , تولید , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است