متهم پرونده آزار و اذیت دانش آموزان در اصفهان به ۸۰ سال حبس محكوم شد

متهم پرونده آزار و اذیت دانش آموزان در اصفهان به ۸۰ سال حبس محكوم شد ثبت آسان: حكم متهم پرونده آزار و اذیت 4 دانش آموز یك مدرسه ابتدایی در اصفهان صادر شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، محمدرضا حبیبی رئیس كل دادگستری استان اصفهان با بیان خبر صدور حكم متهم پرونده آزار و اذیت ۴ دانش آموز مدرسه ابتدایی در اصفهان از طرف شعبه سوم دادگاه كیفری یك اصفهان، اظهار نمود: بعد از تكمیل تحقیقات مقدماتی، این پرونده با صدور كیفرخواست به شعبه سوم دادگاه كیفری یك دادگستری استان ارسال و قضات این شعبه بعد از سیر مراحل دادرسی اقدام به صدور رأی كردند.
وی اضافه كرد: برمبنای حكم صادره این متهم با اتهامات وارده در پرونده به تحمل ۴ بار حبس تعزیری ۲۰ سال كه صرفاً یكبار آن قابل اجراست و یكصد ضربه شلاق حدی محكوم شد.
رئیس كل دادگستری استان اصفهان اشاره كرد: این حكم غیرقطعی بوده كه بعد از طی مراحل قانونی آن در دیوانعالی كشور و قطعیت آن به اجرا درخواهد آمد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، دی ماه سال ۱۳۹۷، علی اصفهانی دادستان اصفهان، از صدور كیفرخواست پرونده متهم اذیت و آزار برخی از دانش آموزان یكی از مدارس ابتدایی اصفهان آگاهی داد و اظهار داشت: پرونده برای رسیدگی به اتهامات فوق به دادگاه ارسال شده است.
دادستان اصفهان قبل از این اظهار داشته بود: به دنبال وصول گزارشی در خصوص آزار و اذیت چند دانش آموز در یكی از مدارس مقطع ابتدایی اصفهان دستور ویژه قضائی صادر و متهم این پرونده كه یكی از اعضای انجمن اولیا و مربیان مدرسه بوده است بازداشت شد.
منبع:

1398/04/07
14:11:18
5.0 / 5
4408
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است