رئیس كل دادگستری گلستان خبر داد

اعطای مرخصی ۱۰ روزه به زندانیان واجد شرایط به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

اعطای مرخصی ۱۰ روزه به زندانیان واجد شرایط به مناسبت اعیاد قربان و غدیر به گزارش ثبت آسان رئیس كل دادگستری گلستان در جلسه كاهش جمعیت كیفری زندان های استان اظهار داشت: این مرخصی به زندانیان جرایم غیرعمد و كسانی كه واجد شرایط هستند داده می شود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، هادی هاشمیان با اشاره به تلاش ها برای كاهش شمار زندانیان استان بخصوص زندانیان كمتر از ۱۰ روز، اظهار نمود: با همكاری اداره كل زندان های استان، طرح غربالگری زندانیان هنگام ورود به زندان اجرا می شود.
وی ادامه داد: در این طرح پرونده هر زندانی جداگانه بررسی و به كسانی كه برای آنان قرار وثیقه یا كفیل صادر شده فرصت داده می شود تا در صورت امكان وثیقه و كفیل تامین كنند و وارد زندان نشوند.
رئیس كل دادگستری گلستان افزود: صدور آرای جایگزین حبس برای افرادی كه جرایم غیرعمد سبك مرتكب شده اند و سابقه كیفری ندارند یكی دیگر از تلاش های دادگستری استان برای كاهش جمعیت زندانیان استان است.
این مقام ارشد قضایی استان اضافه كرد: افزایش بازدید قضات از زندان ها برای پیگیری مشكلات و درخواست های زندانیان همچون اقداماتی است كه در استان جهت بررسی وضعیت زندانیان و كاهش ورودی ها انجام می شود.1398/05/12
17:22:28
5.0 / 5
4482
تگهای خبر: اداره , رئیس , وثیقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است