دستور ویژه رییسی برای ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد در كردستان

دستور ویژه رییسی برای ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد در كردستان به گزارش ثبت آسان به دنبال سفر رئیس قوه قضاییه به استان كردستان، جلسه شورای اداری این استان با حضور آیت الله رئیسی برگزار و برخی مطالب در خصوص بالا بودن آمار فساد در بعضی از دستگاه های اداری و اجرایی استان كردستان با استناد به گزارش یكی از مراجع رسمی كه به تازگی در این زمینه منتشر و در بعضی از رسانه های كشور منعكس شده بود، عنوان شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، آیت الله رییسی بعد از استماع اظهارات حاضرین در جلسه با تاكید بر اینكه این مورد نیازمند بررسی جدی است، از استاندار خواست كه این مورد را بررسی و در صورت صحت مبحث برای برخورد و ریشه كنی فساد اداری تدبیر و اقدام جدی كند.
وی همینطور تصریح كرد كه در صورت عدم صحت ادعاهای مطروحه در آن گزارش، نسبت به این مورد اطلاع رسانی شود.
بر اساس اطلاعات بدست آمده رئیس قوه قضاییه در جهت ارزیابی این گزارش و رسیدگی به موضوع، دستور تشكیل هیات ویژه ای از دستگاه های نظارتی استان با محوریت سازمان بازرسی و عضویت سازمان تعزیرات، دیوان محاسبات، اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه و ناجا را صادر كرد.
بنابراین گزارش در ساعات پایانی حضور رئیس قوه قضاییه در كردستان، اولین نشست این هیات با حضور آیت الله رییسی و تعدادی از مسؤلان قضایی مرتبط در دادگستری سنندج تشكیل شد.
رییس قوه قضاییه در این نشست دستور داده كه هر سه ماه یك مرتبه روند پیشرفت اقدامات به وی گزارش شود.1398/05/26
15:23:05
5.0 / 5
4474
تگهای خبر: اداره , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است