اسپار، تنها خرده فروش حاضر در جمع برترین های اتریش

اسپار، تنها خرده فروش حاضر در جمع برترین های اتریش ثبت آسان: مؤسسه برندهای اروپایی (European Brand Institute) طبق عادت هر سال، رده بندی 10 برند برتر اتریش از لحاظ میزان ارزش برند و میزان رشد ارزشی را ارائه كرده است.در آخرین رده بندی و در سال 2018، ردبول بعنوان اول نوشابه انرژی زای دنیا با ارزشی معادل 15.3 میلیارد یورو در صدر قرار دارد. پس از ردبول، سوواروفسكی بعنوان شركت تولید كریستال و زیورآلات با 3.6 میلیارد یورو قرار گرفته و نووماتیك، شركتی فعال در حوزه شرط بندی با ارزشی معادل 3.4 میلیارد یورو ایستاده است. اما در رتبه چهارم اسپار، تنها خرده فروش حاضر در جمع 10 برند برتر اتریش با ارزشی حدود 2.3 میلیارد یورو قرار گرفته است.
حضور اسپار در رده چهارم در شرایطی است كه رایفایزن بعنوان یكی از بانكهای قدرتمند اتریشی و OMV (شركت نفت اتریش) در رده های پنجم و هشتم این رده بندی قرار گرفته اند. در عین حال در جمع برندهای برتر نووماتیك با 7.5% رشد ارزش، صدرنشین بخش بیشترین میزان رشد ارزش است.
گروه اِرسته بعنوان شركت خدمات مالی با رشد 5.8 درصدی دوم است و OMV با 4.7% سوم. در این رده بندی هم اسپار با 4.1% همانند رده بندی ارزشی در رتبه چهارم ایستاده است. از دیگر نكات جالب این رده بندی افزایش 1.5 میلیارد یورویی مجموع ارزش 10 برند برتر اتریش از سال 2015 تا 2018 است.

۲۱۲۱منبع:

1398/05/29
14:39:49
5.0 / 5
4332
تگهای خبر: بانك , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است