كشف و ضبط سی هزار دلار ارز قاچاق در آذربایجان غربی

كشف و ضبط سی هزار دلار ارز قاچاق در آذربایجان غربی به گزارش ثبت آسان مدیركل تعزیرات حكومتی استان آذربایجان غربی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از یك خودرو سی هزار دلار ارز قاچاق كشف و ضبط كردند و متخلف به پرداخت دو میلیارد ریال جریمه نقدی محكوم شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از اداره كل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حكومتی، محمد اقوامی از كشف ۳۰ هزار دلار آمریكا در سردشت آگاهی داد و اظهار نمود: ماموران ایستگاه زمزیران سردشت در حین كنترل خودرو های عبوری به یك دستگاه خودروی پراید كه از مهاباد به سمت سردشت در حركت بوده مشكوك و آنرا متوقف كردند.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان آذربایجان غربی اضافه كرد: ماموران پس از متوقف كردن خودرو به یكی از مسافران مشكوك و در بازرسی از وی تعداد ۳۰۰ قطعه اسكناس ۱۰۰ دلاری به میزان ۳۰ هزار دلار ارز قاچاق كشف و ضبط كردند.
وی بیان كرد: ماموران بعد از كشف و ضبط دلارهای قاچاق، پرونده را جهت بررسی به تعزیرات حكومتی سردشت ارسال كرده و شعبه اول ویژه رسیدگی به قاچاق كالا و ارز شهرستان مذكور بعد از احرار تخلف، متهم پرونده را به ضبط ارزهای مكشوفه به نفع دولت و پرداخت دو میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محكوم نمود.
منبع:

1398/06/12
18:57:57
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: اداره , خودرو , سازمان , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است