پلمب چند خانه مجردی پاتوق معتادان با حكم قضائی

پلمب چند خانه مجردی پاتوق معتادان با حكم قضائی به گزارش ثبت آسان شهردار منطقه 13 از پلمب چندین خانه مجردی با حكم قضائی در محدوده بافت فرسوده ناحیه یك این منطقه اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح با هدف كاهش معضلات و صدمه های اجتماعی و كسب رضایتمندی شهروندان با همكاری نیروی انتظامی و شهرداری اجرا و در ایام آتی هم ادامه خواهد داشت.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه در اینباره اظهار داشت: طرح پلمب خانه های مجردی پاتوق معتادان به دستور سرپرست دادسرای ناحیه هشت و با همكاری عوامل انتظامی و مشاركت شهرداری ناحیه یك اجرایی شد.
وی ادامه داد: مالكان این خانه ها، فضاهای داخلی این منازل را در ازای مبلغی به افرادی نظیر معتادان، مجرمان و... اجاره می دادند؛ به صورتی كه با ایجاد چندین اتاق مجزا، چندین نفر در هر اتاق سكونت داشته و در این فضاها اقدامات مجرمانه انجام می دادند.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، رحمان زاده اظهار داشت: به دستور سرپرست دادسرای ناحیه هشت و با همكاری عوامل انتظامی و مشاركت شهرداری ناحیه یك، نسبت به پلمب خانه مجردی و دستگیری اراذل و اوباش و معتادان در بافت فرسوده منطقه اقدام شد.

شهردار منطقه 13 با اشاره به اینكه این طرح در سه نقطه از محدوده بافت فرسوده ناحیه یك به اجرا درآمد تصریح كرد: با عنایت به صدمه های اجتماعی ناشی از مجرد نشینی و نارضایتی ساكنان بافت فرسوده، بر آن شدیم به دنبال اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی، در نخستین گام با همكاری نیروی انتظامی، با این معضل مقابله نماییم.
1398/08/18
18:11:23
5.0 / 5
5170
تگهای خبر: بازار , سرپرست , مشاركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است