رئیس سازمان زندان ها:

مبارزه با مفاسد برای رسیدن به اقتصاد سالم و پویا ضروریست

مبارزه با مفاسد برای رسیدن به اقتصاد سالم و پویا ضروریست ثبت آسان: رئیس سازمان زندان ها در ادامه سفر به ابركوه با حضور در دادگستری این شهرستان ضمن نشستی با مجموعه قضایی به بررسی وضعیت قضایی و مشكلات این حوزه پرداخت.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، جهانگیر در این جلسه اظهار داشت: یكی از دغدغه های ریاست قوه قضائیه تاكید بر كاربردی بودن این سفرها و انجام اقداماتی است كه در نهایت منجر به رضایت مردم از عملكرد قوه قضائیه شود.
وی اظهار داشت: كشور ما از زمان طاغوت گرفتار معضل توسعه نامتوازن شده و هر چند پس از انقلاب تلاشهای بسیاری صورت گرفته اما هنوز به آن نتایج مطلوب كه جز اهداف انقلاب بوده است نرسیده ایم.
رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضائیه اضافه كرد: یكی از كارهای بزرگی كه كمك به توسعه متوازن می نماید بحث مبارزه با مصادیق فساد در جامعه است.
وی خاطرنشان كرد: مفاسد باعث مشكلات اقتصادی می شود و در نهایت اقتصاد جامعه را به بیماری می كشاند و اقتصاد بیمار اجازه نمی دهد زیرساخت های لازم برای رشد و شكوفایی در جامعه ایجاد شود.
وی افزود: آن اقتصادی كه تحت عنوان اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری است یك اقتصاد توانمند و متكی به داخل است و عملكرد مجموعه قضایی كشور در مقابله با فساد زمینه ساز تحقق اقتصاد شكوفا و توسعه متوازن در كشور خواهد بود.
جهانگیر در انتها و با اشاره به ظرفیت های موجود در منطقه؛ تعامل و هم افزایی نهادهای مختلف قضایی و اجرایی را عامل رفع مشكلات و رشد و شكوفایی دانست.
در ابتدای این جلسه رئیس دادگستری، دادستان و رئیس شورای حل اختلاف ابركوه و همینطور نماینده كاركنان قضایی شهرستان گزارشی از وضعیت قضایی و مشكلات حوزه فعالیت خویش را به نماینده رئیس قوه قضائیه عرضه نمودند.1398/11/03
20:29:08
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , رئیس , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است