حضور اسماعیلی در جمع تولید كنندگان اقلام بهداشتی در لانه جاسوسی و تقدیر از تلاش گروهای جهادی

حضور اسماعیلی در جمع تولید كنندگان اقلام بهداشتی در لانه جاسوسی و تقدیر از تلاش گروهای جهادی ثبت آسان: سخنگوی قوه قضاییه اظهار داشت: توجه به ظرفیت قشر جوان، خلاق و اهل دانش و تكنولوژی روز و استفاده از این مكان كه روزی كانون تهدید مقابل جمهوری اسلامی بود، تبدیل كردن تهدید به فرصت است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مركز رسانه قوه قضائیه، غلامحسین اسماعیلی رئیس حوزه ریاست و سخنگوی قوه قضاییه به نمایندگی از جانب رئیس قوه قضائیه با حضور در مجتمع فرهنگی-دانشجویی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی)، از تلاشهای گروه های جهادی در تولید انواع اقلام بهداشتی قدردانی كرد.
اسماعیلی در این بازدید در جریان توضیحات تولید كنندگان در زمینه تولیدات اقلام بهداشتی قرار گرفت و اظهار نمود: این اقدام پاسخی به رهنمود مقام معظم رهبری است كه فرمودند ما بایستی قوی شویم و این حركت شما یكی از مصادیق ساختن ایران قوی است.
وی با اشاره به اینكه برای ساختن ایران قوی باید در عرصه های مختلف تلاش نماییم، خاطرنشان كرد: یكی از آنها حوزه بهداشت و درمان و مقابله و مدیریت مناسب رویدادها و حوادث است. چه این ویروس طبیعی باشد و چه دست ساز، ایران قوی ایرانی است كه بتواند با این ویروس روبرو شود و اقدام این گروه مصداق قوی شدن ایران اسلامی ما و تبدیل تهدیدها به فرصت ها است.
اسماعیلی اضافه كرد: توجه به ظرفیت قشر جوان و تحصیلكرده و مبتكر و خلاق و اهل دانش و تكنولوژی روز و استفاده از این مكان كه روزی كانون تهدید مقابل جمهوری اسلامی بود، نوعی تبدیل كردن تهدید به فرصت است.
سخنگوی دستگاه قضا بیان داشت: از ناحیه خودم و رئیس قوه قضائیه از شما تشكر می كنم و مأموریت اینجانب برای حضور در میان شما عزیزان از ناحیه رئیس دستگاه قضا بود كه خدمت شما برای تبریك عید و این دستاورد علمی برسم. همینطور لازم است خدمتی كه به مردم انجام می دهید را نیز تبریك بگویم. اساسا تلاش علمی نیروهای جهادی و جهادگران كه با روحیه جهادی به میدان آمدند، ماندگار خواهد بود.
ایشان در ادامه این بازدید در جمع نیروهای جهادی، عنوان كرد: امروز میدان جنگ ما این میدان است؛ یك عده برای مقابله با این بیماری و پیشگیری از شیوع آن در خانه مانده اند و جمعی دیگر همچون كادر پزشكی و درمانی و گروه های علمی و جهادی با كار و تلاش و خدمت رسانی مطلوب تلاش می كنند كه این دوره به پایان برسد.
ایشان در ادامه با اشاره به كمك های بانوان در انواع تولیدات، اظهار داشت: حضور بانوان را در میدان جنگ سخت و به ویژه در حوزه بهداشت و درمان شاهد بوده ایم. در بخش های مختلف علمی نیز زنان در كشور موفق هستند.
دكتر علی آبادی مسئول شركت تولید كننده اقلام بهداشتی نیز در این دیدار به عرضه توضیحاتی پرداخت و اظهار داشت: این شركت با تجربیات سالیان گذشته خود در كشور چین در حوزه تكنولوژی های جدید در زمینه های مهندسی پزشكی و دارو و مواد جدید در شهر شانگ های و تهران مشغول فعالیت است. این شركت موفق به صادرات تكنولوژی های ایرانی به بازار حوزه سلامت كشور چین نیز شده است.
وی ادامه داد: در شرایط درگیری كشور با كرونا این شركت با یك تیم ۴۰ نفره مسلط به زبان چینی تجربیات این كشور در مقابله با این بیماری را به مردم و مسؤلان ذیربط منتقل می نماید و ضمنا بار دیگر با بكارگیری تكنولوژی و محصولات ایرانی كه توسط اساتید دانشگاه تهران و امیركبیر تولید می شوند توانسته اقلام بهداشتی را تولید نماید و برای بسته بندی و توزیع در اختیار گروهای جهادی و بسیج دانشجویی قرار داده است.
در ادامه سخنگوی قوه قضاییه با رئیس سازمان بسیج دانشجویی كشور دیدار نمود.
اسماعیلی نیز در این دیدار اظهار داشت: اقدام گروه های جهادی و استفاده از متخصصین خلاق و جوان كشور به جهت تحقیقات و پژوهش ها و اینكه یك محصول علمی برای مهار و مقابله با بیماری كرونا و رفع نیازمندی های جامعه عرضه شده، كار خیلی خوب و شایسته ای است.
وی با اشاره به اینكه در بخش سلامت تحت شرایط تحریم ها كارنامه موفقی عرضه كرده ایم، اظهار داشت: احتكار كنندگان ضرر می كنند و با این بسیج و تولیدی كه انجام شد آنها مشتری های خویش را از دست داده اند و نگران هستند كه مخفیگاه آنها برملا شود و به لحاظ كار جهادی محتكرین بازندگان این میدان هم در حوزه اقتصاد و هم در حوزه قضا و مجازات هایی كه برای آنها در نظر گرفته می شود، هستند.
سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به اینكه ما برای روحیه گرفتن به اینجا آمده ایم و نه برای روحیه دادن، افزود: مجموعه ای كه راه انداختید یك روحیه جهادی دارد و روحیه جهادی باید تبدیل به یك فرهنگ در كشور شود.
دكتر نیك روش رئیس بسیج دانشجویی نیز در این دیدار مطالبه ای را در مورد اقلام بهداشتی كه در بازار از محتكران ضبط شده است را بیان كرد و از سخنگوی دستگاه قضا خواست كه مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی تصریح كرد: از زمان روی كار آمدن رئیس جدید قوه قضاییه روحیه جهادی در مجموعه قوه قضاییه جاری و ساری شده و این رفت و آمدها نیز نشاندهنده همین روحیه جهادی است.
منبع:

1399/01/05
13:45:05
5.0 / 5
3259
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است