تاكید آیت الله رییسی بر احیای سنت مبارك روضه های خانگی و قرائت حدیث كساء برای رفع بلیه كرونا

تاكید آیت الله رییسی بر احیای سنت مبارك روضه های خانگی و قرائت حدیث كساء برای رفع بلیه كرونا ثبت آسان: رئیس قوه قضاییه با برگزاری مجلس روضه خانگی و توسل به ذوات مقدسه دوده علیهم السلام ضمن قرائت حدیث شریف كساء برای رفع این بلیه از كشور و سلامتی بیماران دعا كرد.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا و به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه، در روزهای شیوع ویروس كرونا و ابتلای بعضی از هموطنان عزیز به این بیماری و در نخستین شب جمعه از ماه مبارك شعبان، آیت الله سیدابراهیم رئیسی با برگزاری مجلس روضه خانگی و توسل به ذوات مقدسه دوده علیهم السلام ضمن قرائت حدیث شریف كساء برای رفع این بلیه از كشور و سلامتی بیماران دعا كرد.

آیت الله رییسی درانتها این مراسم از عموم مردم كشور دعوت كرد تا با برگزاری جلسات روضه خانگی از خداوند متعال برای رفع گرفتاری اخیر دعا نمایند.

بسم الله الرحمن الرحیم

قل ما یعبؤُا بكم ربی لولا دعاؤكم

ابتلای اخیر عوارض گوناگون فردی و اجتماعی برای همه داشته است اما برای مؤمن فرصت مغتنمی است برای توجه بیشتر به قدرت لایزال ربوبی و احساس كوچكی در مقابل آن. چنان كه رهبر معظم انقلاب هم فرمودند، دعا و توسل جمعی یكی از آیین های زیبا در زندگی مردم ایران است اما حالا كه ملاحظات بهداشتی سبب تعطیلی اماكن مقدسه و اجتماعات دینی شده است، اعضایی از خانواده كه این روزها در كنار یكدیگرند می توانند بدون خروج از منزل، سنت مبارك روضه های خانگی و قرائت حدیث كساء را برای استغاثه احیاء كنند. این سنت مبارك راهی برای حضور با تضرع به درگاه قادر بی همتا و استمداد از ذوات مقدسه دوده با ذكر فضائل و مناقب و یادكرد از مظلومیت و مصائب آنان، و دعا برای رفع بلا است.

یا من اسمه دواء و ذكره شفاء

اغفر لمن لا یملك الا الدعاء

سیدابراهیم رئیسی

منبع:

1399/01/08
23:39:50
5.0 / 5
3205
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است