فعالیت واحدهای صنفی كی از سر گرفته خواهد شد؟

فعالیت واحدهای صنفی كی از سر گرفته خواهد شد؟ به گزارش ثبت آسان میزان به نقل از قاسم نوده فراهانی و با اشاره به مصوبه ستاد ملی كرونا برای فعالیت اصناف تهران از ۳۰ فروردین ماه نوشت: در حال تهیه فهرست اصنافی كه فعالیت آنها مجاز خواهد شد هستیم كه هنوز تكمیل نشده است.


رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: بعد از تكمیل، فهرست به ستاد ملی كرونا ارسال می شود و بعد از تایید این ستاد به ابلاغ خواهد گردید. وی ادامه داد: حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از واحدهای صنفی مانند تالارهای پذیرایی، رستوران های بزرگ و سایر اصنافی كه تجمع در آنها زیاد است ممنوعیت فعالیتشان زمان بیشتری خواهد برد. نوده فراهانی تصریح كرد: باید به این واحدها تسهیلاتی پرداخت گردد تا بتوانند هزینه های همانند اجاره بها، بیمه، مالیات و حقوق كارگران را پرداخت كنند.
وی درباره پرداخت مالیات بر ارزش افزوده اصناف هم بیان نمود: درخواستی به سازمان امور مالیاتی عرضه كردیم تا مهلت پرداخت مالیات بر ارزش افزوده تا آخر خردادماه تمدید شود تا اصناف قادر به پرداخت باشند. رئیس اتاق اصناف تصریح كرد: در حالیكه واحدهای صنفی تعطیل می باشد چگونه باید این پرداخت ها را انجام دهند، در شرایط فعلی اصناف توان پرداخت ندارند. وی اظهار داشت: امیدواریم مسؤلان تمام جوانب امر برای پشتیبانی از اصناف را در نظر بگیرند. ۲۲۳۲۲۷

1399/01/19
12:56:04
5.0 / 5
3476
تگهای خبر: بیمه , تسهیلات , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است