رئیس سازمان امور مالیاتی اعلام كرد؛

شكایت سازمان امور مالیاتی از برخی دستگاه های دولتی

شكایت سازمان امور مالیاتی از برخی دستگاه های دولتی ثبت آسان: رئیس سازمان امور مالیاتی، از اقامه دعوای این سازمان ضد برخی دستگاه های دولتی به سبب عدم ارائه اطلاعات مالی خود آگاهی داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از صدا و سیما، امید علی پارسا اظهار داشت: مقابل برخی دستگاه های دولتی که داده ها و اطلاعات خودرا در اختیار این سازمان قرار نمی دهند، بوسیله دادستانی اقامه دعوای قضائی و اعلام جرم شده است.
رئیس سازمان امور مالیاتی در پاسخ به سوالی درباره لزوم اتصال سامانه های دستگاه های مختلف دولتی به یکدیگر و استفاده از این اطلاعات اظهار داشت: اجزای مختلف حاکمیت باید به داده ها و اطلاعات سایر اجزا دسترسی داشته باشند و این مساله در جهان امروز برای اداره کشور ضروری می باشد.
وی با اشاره به لزوم استفاده از برخی داده ها درباب تصمیم گیری های مالیاتی اظهار داشت: دولت اجازه دارد که امکان استفاده از این اطلاعات را به اجزا و دستگاه های مختلف بدهد.
پارسا افزود: در همین راستا سازمان امور مالیاتی نیز جهت استفاده از اطلاعات برخی دستگاه ها اقدام نموده و مقابل آنهایی که از دادن این اطلاعات خودداری کرده اند اقامه دعوا شده و در حال پیگیری است.
وی اضافه کرد: درباب تعداد دیگری از دستگاه ها نیز که اطلاعات نداده اند با سازمان برنامه و بودجه و خزانه کل کشور صحبت کرده ایم تا تخصیص منابع آنها را انجام ندهند و به مرور این دریافت اطلاعات تکمیل خواهد شد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1399/06/15
14:53:44
5.0 / 5
1814
تگهای خبر: اداره , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است