رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح كشور:

هدف غرب از بین بردن دین و دینداری است

هدف غرب از بین بردن دین و دینداری است به گزارش ثبت آسان فارس رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تصریح كرد كه هدف اصلی دشمنان ایران و دولت های غربی از بین بردن دینداری و به حاشیه كشاندن دین است.


حجت الاسلام شکرالله بهرامی یکشنبه ۲۳ شهریور در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان فارس، با اشاره به اینکه همه ارکان انقلاب تنها یک هدف دارند و که همان تحقق کلام الهی است، اظهار داشت: هدف ۲۵ سال آینده جمهوری اسلامی ایران در بیانات مقام معظم رهبری مشخص شده و آن هم از بین بردن اسرائیل غاصب است.
بهرامی افزود: دولت های غربی تنها یک هدف دارند و آن هم از بین بردن دین و دینداری است ازاین رو نباید اهداف الهی مورد غفلت واقع شود تا جامعه به سمت نابودی نرود.
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور تصریح کرد: در فعالیتهای قضایی نباید نسب به یکدیگر ملاحظه کارانه برخورد کرد تا بتوان نسبت به برقراری عدالت اقدام نمود.
رئیس کل دادگستری استان فارس هم با اشاره به اینکه قضات استان و دادگستری فارس همواره حامی حقوق مردم هستند و اجازه نخواهند داد حقی از مردم ضایع شود، اظهار داشت: دادگستری فارس اجازه نخواهد داد اطاله دادرسی در استان به درازا بینجامد.
حجت الاسلام سیدکاظم موسوی با اشاره به اینکه برنامه های تحولی در دادگستری استان فارس هم محقق شده و می توان گفت بهترین قضات کشور در فارس فعالیت می نمایند، تصریح کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح از پاک ترین و مهمترین دستگاه های قضایی کشور است.
رئیس کل دادگستری فارس خاطرنشان کرد: در حوادث مختلف نیروهای نظامی و انتظامی در جهت تأمین امنیت مردم صدمه دیده اند اما حاضر نشده اند گزندی به امنیت مردم وارد شود.
استاندار فارس هم در این مراسم تصریح کرد: توجه به قید قانون و توجه به حقوق مردم، نقش ویژه ای در کنترل فعالیتهای دولتمردان دارد.
عنایت الله رحیمی بیان نمود: مولفه های زیادی در تأمین امنیت جامعه وجود دارد، مولفه هایی مانند شناخت قوانین، شناخت حوزه مسئولیت ها و ساختارشناسی اجتماعی، در این میان سازمان قضایی نقش ویژه ای در قانون مدارکردن دولتمردان خواهند داشت.
او با اشاره به اینکه هر جامعه ای برای توسعه باید از مجرای امنیت عبور کند، تصریح کرد: همکاری دستگاه های مختلف باعث تحقق آرامش و امنیت در فارس و فراهم شدن زمینه برای توسعه این استان شده است.
استاندار فارس افزود: آرامش و امنیت از اصلی ترین موهبت هایی است که سبب شده تا استان فارس گام های استواری در جهت توسعه بردارد.
رحیمی افزود: گستردگی نیروهای مسلح در فارس سبب خواهد شد نگاه ویژه ای به استان در سطح کشور وجود داشته باشد و امنیت مناسبی در استان مشاهده شود.
استاندار فارس خاطرنشان کرد: سال قبل مجموعه اتفاق هایی سبب شد تا استان فارس با مخاطرات مختلفی مواجه شود اما همکاری خوب دستگاه های مختلف باعث عبور از آن پیچ دشوار شد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا در این مراسم ضمن قدردانی از تلاشهای رئیس پیشین سازمان قضائی نیروهای مسلح فارس و دادستان نظامی این استان، رسول کریمی بعنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح و قوام کریمی هم بعنوان دادستان نظامی استان فارس، معرفی گشتند.1399/06/23
21:59:29
5.0 / 5
1504
تگهای خبر: توسعه , رئیس , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است