دادستان سیرجان خبر داد:

كشف اختلاس یك میلیارد تومانی در یك شركت بیمه در سیرجان

كشف اختلاس یك میلیارد تومانی در یك شركت بیمه در سیرجان به گزارش ثبت آسان دادستان عمومی و انقلاب سیرجان از كشف اختلاس یك میلیارد تومانی در یك شركت بیمه اطلاع داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، محسن نیک ورز از کشف اختلاس یک میلیارد تومانی در یک شرکت بیمه اطلاع داد و اظهار داشت: متهمان این پرونده با تبانی و پرونده سازی بیشتر از یک میلیارد تومان از وجوه دولتی را اختلاس کرده اند.
دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در تشریح این خبر اضافه کرد: هم اکنون دو نفر از کارکنان بیمه و دو نفر از مسؤلان نمایندگی این شرکت بیمه در شهرستان سیرجان در ارتباط با این پرونده در بازداشت موقت به سر می برند.
وی با اشاره به این مطلب که بررسی ابعاد دقیق تر این پرونده در دادسرای سیرجان در دست انجام است، عنوان کرد: این مورد با گزارش سازمان بازرسی به دادسرا منعکس شد و متهمان با دستور قضائی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان دستگیر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب سیرجان مبارزه با فساد را از اولویت های ابلاغی قوه قضائیه و از رسالت های اصلی آن برشمرد و تصریح کرد: دستگاه قضائی در شهرستان سیرجان در راه مبارزه با فساد هیچ خط قرمزی ندارد.

1399/06/25
12:47:06
5.0 / 5
1982
تگهای خبر: بیمه , دادسرا , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است