دادگستری استان فارس:

شاهین ناصری در دوران تحقیقات ملاقاتی با نوید افكاری نداشته است

شاهین ناصری در دوران تحقیقات ملاقاتی با نوید افكاری نداشته است به گزارش ثبت آسان رئیس كل دادگستری استان فارس با رد ادعای فردی كه اعلام نموده است شاهد شكنجه نوید افكاری بوده اظهار داشت: فرد مدعی در دوران تحقیقات پرونده به هیچ عنوان ملاقات و مواجهه با نوید افكاری نداشته است.به گزارش ثبت آسان به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی با اعلان اینکه جرائم این دو فرد با یکدیگر متفاوت بود، اظهار داشت: با فرض همزمانی تحقیقات پرونده نوید افکاری و شاهین ناصری تحقیقات پرونده این ها در دو اداره مختلف یعنی یکی در دایره قتل آگاهی و دیگری در اداره جعل و کلاهبرداری انجام شده که در دو طبقه مختلف با فاصله مکانی بسیار زیاد مستقر شده است بدین سبب کاملا مشخص است که ادعای این فرد در خصوص اینکه شاهد شکنجه بوده است کاملا کذب و به دور از منطق است.

وی با اشاره به اینکه مدعی، کلاهبرداری حرفه ای با ۸ سابقه بازداشت به بهتان کلاهبرداری و جعل و استفاده از سند مجعول و محکومیت گوناگون قضایی در همین عناوین است، اظهار داشت: رسانه های غربی در این مسئله به اندازه ای مستأصل شده اند که برای اثبات اخبار بی پایه و اساس خود به ادعاهای یک کلاهبردار با سابقه محکومیت گوناگون استناد می کنند.

وی اشاره کرد: برمبنای استعلام از زندان این محکوم اخیراً به لحاظ طرح های مقابله با کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در زندان از بند قبلی منتقل شده اما شتابزدگی رسانه ها و نا آگاهان سبب شده ادعای جدید مفقود شدن وی را مطرح کنند، حال آنکه امکان مفقودی فردی با شکات گوناگون که دوران محکومیت خودرا در زندان سپری می کند، وجود دارد؟

این مقام مسئول قضایی استان بیان داشت: ماجرای نوید افکاری و مجازات قانونی وی به یک سریال رسانه ای بی محتوای شکست خورده برای غرب و معاندان تبدیل گشته اما آنچه مسلم است اینکه کارگردانان این سریال از قاطعیت دستگاه قضایی در اجرای قانون و عدالت و رقم زدن اختتام داستان برخلاف میل آنان به شدت عصبانی هستند.

توضیح پلیس فارس درباره سابقه شاهین ناصری

شاهین ناصری درتاریخ ۹۷/۷/۲به بهتان جعل وکلاهبرداری با دستور مقام قضایی توسط پلیس آگاهی استان فارس بازداشت شده است. نامبرده دارای ۸فقره سابقه کیفری به بهتان جعل، کلاهبرداری، استفاده ازسندمجعول وسرقت وجه نقد در استان های مختلف بوده که در آخرین پرونده به بهتان جعل وکلاهبرداری تحت تعقیب مقام قضایی و پلیس آگاهی فارس قرارگرفته وپس ازتکمیل تحقیقات در محاکم قضای شیراز محکوم و به زندان اعزام شده است. متهم مورد اشاره پنج روز پس از نوید افکاری بازداشت شده و در یکی از شعبات جعل و کلاهبرداری به بهتان وی رسیدگی و باتوجه به متفاوت بودن شعبه جعل باشعبه قتل و همین طور محل تحت نظری متهمین نوید افکاری وشاهین ناصری، نامبردگان هیچ ارتباطی باهم نداشته و امکان رویت یکدیگر را در تحت نظرگاه آگاهی نداشته اند. پس ادعای مطرح شده در شبکه بی بی سی در خصوص شاهد بودن شاهین ناصری بر ضرب شتم نوید افکاری کذب محض بوده و حقیقت ندارد.

منبع:

1399/06/30
21:55:35
5.0 / 5
2063
تگهای خبر: اداره , سند , كلاهبرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است