مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران:

بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است

بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است به گزارش ثبت آسان پیرو انتشار خبر دستگیری برخی شهرداران استان تهران، مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران با تاكید بر اینكه بتازگی و امسال تنها دستگیری شهردار رودهن اتفاق افتاده است، اظهار داشت: بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است.


علیرضا طاهری نسب در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به صحبت های رئیس کل دادگستری استان تهران درباره دستگیری برخی شهرداران استان اظهار داشت: این خبر به صورت کلی بوده است؛ این درحالی است که بتازگی و درسال جاری تنها دستگیری شهردار رودهن در استان تهران را داشته ایم و سایر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته و قبل از عید امسال بوده است.
در همین راستا محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران از دستگیری برخی از شهرداران شهرهای استان تهران همچون لواسان، شهریار و رودهن آگاهی داده و گفته است: برخی شهرداران مرتکب جرم رشوه خواری می شوند و بدین جهت عدم نظارت دقیق شوراهای شهر سبب این لطمه ها می شود. نظارت های لازم برای جلوگیری از جرائمی که اتفاق می افتد باید صورت گیرد.
حشمتی همین طور علت اصلی جرائم اتفاق افتاده را زیاده خواهی مقامات اثرگذار در نهادهای شهری دانسته و گفته است: نظارت شوراهای شهر و فرمانداران باید بیشتر شود تا شاهد این قبیل مسائل نباشیم.
منبع:

1399/07/08
13:25:57
5.0 / 5
1799
تگهای خبر: رئیس , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است