رئیس كل دادگستری خوزستان:

مطالبه گری در جهت تحقق امیال دشمنان نظام قرار نگیرد

مطالبه گری در جهت تحقق امیال دشمنان نظام قرار نگیرد به گزارش ثبت آسان رئیس كل دادگستری خوزستان اظهار داشت: باید مراقب باشیم كه مطالبه گری در جهت تحقق امیال دشمنان نظام قرار نگیرد كه این نوع مطالبه گری موجب لطمه و ضرر به منافع عمومی خواهد شد.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی قبل از ظهر امروز در نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان، بر لزوم ارائه راهکار و پیشنهاد مناسب برای تحقق مطالبه گری صحیح تاکید کرد و اظهار داشت: فرهنگ مطالبه گری باید برمبنای شیوه درست و صحیح در جامعه بهینه سازی شود و ارائه راهکار و پیشنهاد مناسب برای تحقق مطالبه گری صحیح تأثیر زیادی دارد.
وی اضافه کرد: برای مطالبه گری صحیح، تشخیص درست و صحیح مطالبه بسیار اهمیت دارد به این معنا که بدانیم مطالبه خودرا از چه فرد یا مرجعی درخواست نماییم. دانشجویان بسیجی برای تحقق مطالبه گری خود باید با تشکیل کارگروه حقوقی نحوه ابراز مطالبه و چگونگی پیگیری آنرا مورد بحث و بررسی قرار دهند تا در پیگیری مطالبات، خودشان گرفتار مشکلات حقوقی نشوند.
رئیس کل دادگستری خوزستان در ادامه اظهار داشت: باید وفق مقررات و در راه آرمان های نظام، مطالبه گری کرد و باید مراقب باشیم که مطالبات سمت و سوی تحقق امیال دشمنان نظام قرار نگیرد که این نوع مطالبه گری موجب لطمه و ضرر به منافع عمومی خواهد شد.
مرادی مطالبه گری گروهی را یکی از راه های حصول نتیجه مطلوب دانست و اضافه کرد: اگر مطالبه گری به صورت گروهی و مستمر پیگیری شود، به طور قطع تأثیرگذاری و تحقق آن حاصل می شود. دانشجویان بسیجی بوسیله سازمان بسیج دانشجویی پیگیر مطالبات صحیح و قانونی خود باشند.
وی بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ مطالبه گری صحیح در جامعه با بهره گیری از ظرفیت بسیج دانشجویی تاکید کرد و اظهار داشت: دانشجویان بسیجی در نهادینه کردن فرهنگ مطالبه گری برمبنای شیوه درست و صحیح در جامعه، نقش تأثیرگذاری دارند و باید دراین زمینه تلاش مضاعفی داشته باشند.
رئیس دستگاه قضائی خوزستان در ادامه دستور تعامل و همکاری سازنده رؤسای دادگستری و دادستان های سراسر استان با بسیج دانشجویی شهرستان ها را صادر کرد و اضافه کرد: رؤسای دادگستری و دادستان های سراسر خوزستان باید در امتداد رفع موانع و مشکلات اقتصادی، فرهنگی و مبارزه با فساد از ظرفیت خوب بسیج دانشجویی شهرستان ها استفاده کنند و تعامل، همکاری مطلوب و سازنده ای با آنان در زمینه مطالبه گری صحیح داشته باشند.


منبع:

1399/07/16
14:08:38
5.0 / 5
1737
تگهای خبر: اقتصاد , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است