تلاش زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ برای راهیابی به جشنواره تئاتر فجر

تلاش زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ برای راهیابی به جشنواره تئاتر فجر ثبت آسان: با حضور دبیر سی و نهمین جشنواره بی المللی تئاتر فجر، نمایش آخرین بازی توسط زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ به روی صحنه بازنگری رفت تا در صورت تایید وی به جشنواره تئاتر فجر راه یابد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، مدیر کل زندان های استان تهران اعلام نمود: نمایش آخرین بازی اثر استاد فقید زنده یاد "محمود استاد محمد " جهت حضور در جشنواره تئاتر فجر مورد بازنگری حسین مسافر آستانه دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفت.
سیدحشمت اله حیات الغیب افزود: این اقدام برای اولین بار در تاریخ سی و نه سال این جشنواره روی می دهد که دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر جهت بازنگری از اجرای نمایش گروهی از زندانیان وارد زندان می شود.
وی اشاره کرد: امر اصلاح و تربیت مددجویان در زندانهای استان تهران نگاهی فرهنگی داشته و زندانیان با بهترین شیوه و روش و آموزه های تربیتی و فرهنگی بهره مند می گردند.
مدیرکل زندان های استان تهران افزود: امروزه هنر تئاتر در زندانها تنها برای پرکردن اوقات فراغت نیست بلکه اقدامی آموزشی است تا خلاء های تربیتی لطمه دیدگان اجتماعی را با بیانی هنرمندانه ترمیم نماید.
بنا به این گزارش، نمایش مذکور با بازی و کارگردانی رامین پرچمی و نقش آفرینی گروهی از مددجویان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در انتظار اجرا در سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می باشد.
در صورت کسب نمره قبولی توسط حسین مسافرآستانه که به دعوت اداره کل زندان های استان تهران در این نشست بازنگری شرکت کرده بود، گروه تئاتر زندانیان این ندامتگاه با نمایش آخرین بازی توان هنری خودرا محک خواهند زد.

منبع:

1399/10/25
13:08:26
0.0 / 5
1060
تگهای خبر: اداره , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است