رئیس سازمان زندان ها در دیدار با زندانیان تایباد:

كمبودها و محرومیت ها رافع مسئولیت فردی نیست

كمبودها و محرومیت ها رافع مسئولیت فردی نیست رئیس سازمان زندان ها در نخستین برنامه سفر به خراسان رضوی با حضور در زندان تایباد، ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان ملاقات و گفتگو کرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها ضمن اشاره به تعداد بالای زندانیان جرائم مواد مخدر در این مرکز اظهار داشت: بعضی از جرائم بخاطر بی احتیاطی های جبران ناپذیر رخ می دهد.
وی با اشاره به اینکه کمبودها و محرومیت ها نمی تواند رافع مسئولیت فردی افراد باشد، اظهار داشت: هیچ کس از مسیر اشتباه به سادگی نرسیده و شاید در ابتدا خوشی های زودگذر به همراه داشته باشد اما اساسا مال حرام مشکلات فراوان خویش را به همراه خواهد داشت.
حاج محمدی با اشاره به اینکه زندان محل اصلاح است و می توان با یک تصمیم درست و اراده لازم مسیر زندگی را تغییر داد، اظهار داشت: توبه واقعی یکی از ظرفیت های اصیل اسلامی در قوانین قضایی است.
رئیس سازمان زندان ها که در یک فضای صمیمی با زندانیان ملاقات و گفتگو می کرد ضمن شنیدن سخنان و خواسته های آنان و بررسی مشکلات، دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.
وی همینطور ضمن بازدید از فعالیتهای حرفه آموزی و اشتغال، با اهدای هدیه، زندانیان شاغل در امر حرفه آموزی را مورد تشویق قرار داد.
بر اساس این گزارش، حاج محمدی در ابتدای ورود به این مرکز ناهار را با مددجویان صرف کرد.
رئیس سازمان زندان ها در بدو ورود به شهرستان تایباد با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدای گلگون کفن ادای احترام کرد.
حاج محمدی با حضور در شهرستان تایباد از مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانیان هم بازدید و در محل اشتغال خارج از زندان دو نفر از زندانیان حضور یافت.




منبع:

1399/10/26
12:30:17
0.0 / 5
1008
تگهای خبر: اشتغال , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است