معاون رئیس قوه قضاییه مطرح كرد؛

معماری جدید در دستگاه قضا با تحقق سند تحول قضایی

معماری جدید در دستگاه قضا با تحقق سند تحول قضایی ثبت آسان: معاون اجتماعی و جلوگیری از جرم قوه قضاییه اظهار داشت: با تحقق سند تحول، معماری جدیدی در دستگاه قضایی ایجاد می شود و ما می توانیم با اجرای اثربخش برنامه های آن شاهد تحول خوبی در قوه قضاییه باشیم.به گزارش ثبت آسان به نقل از واحد اطلاع رسانی معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، نشستی به منظور بررسی سند ارتقا یافته تحول قضائی با حضور محمدباقر الفت، معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم و صاحبکار خراسانی معاون برنامه ریزی راهبردی قوه قضائیه در معاونت اجتماعی برگزار گردید.
معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضائیه تصریح کرد: زمانی می توان شاهد یک قوه قضائیه جدید، به روز و کارآمد بود که همه با این سند تحول همسو شوند و نسبت به این سند حس مالکیت داشته باشند.
الفت ضمن اعلام همکاری معاونت اجتماعی با معاونت راهبردی به منظور تدوین این سند اظهار داشت: با عنایت به برنامه محور بودن اقدامات این معاونت و همینطور داشتن یک واحد ارزیابی قوی، حاضریم تجربیات خویش را در جهت اجرای برنامه های سند تحول در اختیار معاونت راهبردی قرار دهیم.
صاحبکار خراسانی، معاون برنامه ریزی راهبردی قوه قضائیه در ادامه این نشست ضمن اشاره به اینکه همکاری معاونت راهبردی و معاونت اجتماعی و پیشگیری قوه قضائیه برای اجرای این سند بسیار مهم می باشد، اظهار داشت: نسخه ارتقا یافته سند تحول قضائی ابلاغ عمومی شده و مورد پسند نخبگان جامعه قرار گرفته است.
معاون برنامه ریزی راهبردی قوه قضائیه، یکی از مهم ترین رویکرد سند تحول قوه قضائیه را رویکرد پیشگیری دانست و خاطرنشان کرد: معاونت راهبردی بعنوان دبیرخانه ستاد راهبری اجرای این سند تحول فعال است.
وی اضافه کرد: همکاری معاونت اجتماعی در تدوین این سند بعنوان مشاور در زمینه رویکردهای پیشگیرانه می تواند برای معاونت راهبردی و سازمان های دیگر مؤثر باشد.


منبع:

1399/11/12
23:52:56
0.0 / 5
1122
تگهای خبر: سازمان , سند , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است