حشمتی تاكید كرد؛

ضرورت ایجاد بانك آماری از آراء نقص شده در مراجع مختلف

ضرورت ایجاد بانك آماری از آراء نقص شده در مراجع مختلف به گزارش ثبت آسان رئیس کل دادگستری استان تهران بر ضرورت ایجاد بانک آماری از آراء نقص شده در مراجع مختلف تصریح کرد و اظهار داشت: باید به سمتی حرکت نماییم که صدور آراء در محاکم فیصله دهنده به دعاوی باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران در نشستی با معاون و قضات معاونت نظارت و پیگیری با تکیه بر ضرورت ایجاد بانک آماری از آرا نقص شده در مراجع مختلف اظهار داشت: این حوزه مرکز سنجش و ارزیابی اتقان آرا در سطح محاکم استان است و می تواند به ایجاد وحدت رویه در شعب کمک نماید.
رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد: باید به سمتی حرکت نماییم که صدور آرا در محاکم فیصله دهنده به دعاوی باشد.

وی ادامه داد: اطاله دادرسی در شعب دادگستری هم اکنون گریبان گیر معاونت نظارت و پیگیری هم شده است که باید این مورد مرتفع شود. حشمتی مهذب ساماندهی وضعیت موجود در حوزه نظارت و پیگیری را یکی از اولویت های اصلی حال حاضر عنوان نمود و گفت ضمن پشتیبانی از این حوزه باید وضعیت با برنامه ریزی و تلاش جهادی به سمت مطلوب تری ارتقا یابد.

پرویز حاجی پور، معاون قضائی در امور نظارت و پیگیری پرونده های دادگستری استان تهران هم در ابتدای این نشست با عرضه گزارشی به تبیین وضعیت عملکردی این حوزه پرداخت.


منبع:

1399/11/26
23:13:00
0.0 / 5
1138
تگهای خبر: بانك , رئیس , معاون , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است