با ورود دادستانی؛

نقاط حادثه خیز رانندگی در تهران شناسایی شد

نقاط حادثه خیز رانندگی در تهران شناسایی شد جانشین سرپرست دادسرای ناحیه ۷ تهران از شناسایی نقاط حادثه خیز رانندگی در تهران اطلاع داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، رضا تبار، معاون دادستان و جانشین سرپرست دادسرای ناحیه ۷ تهران در تشریح اقدامات دادسرا در حوزه پیشگیری و مقابله با جرایم و صدمه های اجتماعی اظهار داشت: با عنایت به افزایش جرایم رانندگی در منطقه و به منظور کاهش پرونده هایی که امکان شناسایی متهمان و معرفی آنان از جانب شکات وجود ندارد با ورود دادسرا، بعد از بررسی های میدانی که توسط کلانتری و شهرداری منطقه انجام گرفت نقاط حادثه خیز جرایم رانندگی مورد شناسایی قرار گرفت. معاون دادستان تهران اظهار داشت: با شناسایی این نقاط در بزرگراه شهید سلیمانی غرب به شرق، خیابان انقلاب، پل چوبی، خیابان دماوند خط ویژه و میدان سبلان، مقرر شد حسب مورد نسبت به نصب پل عابر پیاده مکانیزه، اتومات کردن چراغ های ورودی میادین، نصب دوربین ثبت تخلف سرعت غیرمجاز، نصب راهبند، شناسایی گودال ها و… اقدام گردد.

ایشان در ادامه بیان نمود: با شناسایی نقاط آلوده در حوزه های کلانتری ۱۰۴ و ۱۰۶، اجرای طرح های مقطعی جهت دستگیری متهمان و مجرمان سابقه دار، بررسی های میدانی به منظور کشف شیوه ها و شگردهای سارقان، حضور مستمر و نامحسوس معاونان تخصصی مراجع انتظامی با هدف شناسایی آسان و سریع محکومان، کنترل محل های آلوده و اجرای طرح رعد با هدف ناامن کردن منطقه جهت دستگیری سارقان و متهمان و… در دستور کار قرار گرفت که تاثیر بسزایی در تأمین امنیت اجتماعی منطقه داشته است. تبار اظهار داشت: شناسایی خانه های قدیمی و در آستانه تخریب فاقد سکنه که مأمن ولگردان و معتادان شده بود، شناسایی ساختمان های اداری و تجاری پرتردد و فاقد استحکام، برخورد با تخلفات صنفی در اجرای مصوبات و دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا از دیگر اقدامات دادسرای ناحیه ۷ در حوزه ساماندهی وضعیت اجتماعی منطقه بوده است. او در آخر بیان نمود: تشکیل قرارگاه امنیتی، انتظامی با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهید مطهری و معاونان سرکلانتر منطقه، رؤسای پلیس تخصصی، رؤسای کلانتری های مربوطه، رئیس پلیس راهور منطقه، شهردار منطقه و سایر مدیران هم از دیگر اقدامات مهم دادسرای ناحیه ۷ برای جلوگیری از صدمه های اجتماعی بوده است.


منبع:

1399/12/27
19:09:57
0.0 / 5
1311
تگهای خبر: ثبت , دادسرا , دوربین , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است