رئیس دستگاه قضائی خوزستان:

۳ باند مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خوزستان منهدم شدند

۳ باند مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خوزستان منهدم شدند به گزارش ثبت آسان رئیس دستگاه قضائی خوزستان اظهار داشت: سه باند جعل اسناد رسمی، جعل الکترونیکی و کلاه برداری و مدعی نفوذ در دستگاه قضائی این استان شناسایی و منهدم شدند.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی اظهار نمود: دستگاه قضائی در راه تحول خود، در حال برخورد جدی و بدون چشم پوشی با تخلفات درون دستگاهی است و الان بیش از هر زمان دیگری، عزم خودرا برای مبارزه با فساد جزم کرده است.
وی تاکید کرد: در پنج ماه اخیر حفاظت و اطلاعات دادگستری خوزستان سه باند جعل اسناد رسمی، جعل الکترونیکی و کلاه برداری و مدعی نفوذ را در دستگاه قضائی خوزستان شناسایی و منهدم کرد.
رئیس دستگاه قضائی خوزستان تشریح کرد: باند اول مبادرت به جعل اسناد رسمی کرده بود و باند دوم جعل الکترونیکی در شبکه CMS دادگستری انجام می داد و باند سوم نیز کلاه برداری، اخاذی و مدی نفوذ بوده اند که متأسفانه برخی از پرسنل ناجا، دادگستری، اداره ثبت و اسناد و وکیل بوده اند که در یک اقدام ضربتی شناسایی و دستگیر شده اند.
مرادی بیان کرد: در این اقدامات ۳۳ نفر از این افراد جرم آنان رشوه، تشکیل شبکه ارتشاء، جعل اسناد رسمی، اخاذی، اعمال نفوذ، انتقال مال غیر، جعل و سرقت اسناد رسمی و زمین خواری بوده که وفق مقررات با آنان برخورد شد.
وی اشاره کرد: افرادی که با اقدامات مجرمانه به اعتماد عمومی مردم نسبت به دستگاه قضائی لطمه می رسانند با برخورد قاطعانه و بدون چشم پوشی مواجه خواهند شد.
رئیس دادگستری خوزستان اظهار داشت: از مردم درخواست می شود که در صورت مواجهه و مشاهده افراد سودجو و زیاده خواه تحت هر عنوان و در هر سمت و منصبی مراتب را فوراً به اطلاع حفاظت و اطلاعات دادگستری استان اعلام کنند و در دام این کلاه برداران قرار نگیرند.


منبع:

1399/12/28
18:40:11
0.0 / 5
729
تگهای خبر: اداره , ثبت , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است