در دیدار نوروزی انجام شد؛

دعوت از رئیس قوه قضائیه برای سفر به دشت ورامین

دعوت از رئیس قوه قضائیه برای سفر به دشت ورامین از تهران نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی، طی دیدار نوروزی با حجت الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس قوه قضاییه، از وی برای سفر به شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک دعوت به عمل آورد.


حسین نوش آبادی در گفتگو با ایسنا، از دیدار با حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه اطلاع داد و بیان نمود: بامداد امروز شنبه هفتم فروردین ۱۴۰۰، دیدار نوروزی با حجت الاسلام رئیسی انجام شد.
نوش آبادی اظهار داشت: در این دیدار ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبان و سال نو، از اقدامات پرارزش رئیس قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی و برخورد قاطع با مفسدین و سوءاستفاده کنندگان از بیت المال، تشکر و قدردانی به عمل آمد.
نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از دعوت رئیس قوه قضائیه برای سفر به دیار پانزده خرداد، اطلاع داد و اظهار داشت: امیدواریم بزودی میزبان آیت الله رئیسی در ۳ شهرستان جنوب شرق استان تهران باشیم.
بر طبق این گزارش، حجت الاسلام رئیسی هم در این دیدار ضمن تبریک متقابل و اظهار خشنودی از حضور و خدمات نوش آبادی بعنوان نماینده شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی و سوابق وی در مسئولیت های ملی و بین المللی، برای وی آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری کرد، در زمان مناسب، سفری به دیار پانزده خرداد داشته باشد.
گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی قبل از ظهر پنج شنبه مورخ پنج دی ۱۳۹۸ در سفری که از پیش اعلام نشده بود، به جنوب شرق استان تهران سفر و از دادگستری ورامین و پیشوا بازدید کرده بود.
منبع:

1400/01/08
12:08:57
5.0 / 5
807
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است