نماینده ولی فقیه در لرستان:

در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته سالاری حاكم شود

در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته سالاری حاكم شود به گزارش ثبت آسان لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته سالاری حاکم شود.


حجت الاسلام سید احمد شاهرخی امروز دهم فروردین در اولین نشست شورای اداری استان که با حضور رئیس قوه قضاییه در سالن اجلاس جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار نمود: خداوند در وجود انسان ها استعدادها و توانایی هایی قرار داده که اگر در راه درست استفاده گردد باعث رشد و کمال می شود.
وی بیان نمود: اصلاح امور جامعه در سایه تدبیر امرا و علماست تا فرد به رشد خود برسد.
نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: نظام سلطه تمام توان خویش را به انحنای مختلف به کار گرفت تا دین و اسلام ستیزی ایجاد نماید.
شاهرخی اظهار داشت: شهدا در مقابل نظام سلطه قرار گرفتند تا در مقابل دشمن بایستند.
وی با اشاره به اینکه در برنامه گام دوم انقلاب نباید مرتکب اشتباهات سهوی و عمدی که در چهل سال قبل شده ایم و سبب وضع موجود شده شویم، اظهار داشت: لرستان استانی پربارش بوده و در سال دو بار گرفتار سیل می شود ۲۳ درصد اراضی استان آبی است و این تصمیمات اشتباه در گام اول بوده و باید با کار جهادی، مضاعف، علمی و متراکم و حمایت ائمه جمعه و جماعات و روحانیت این مسیر را اصلاح نماییم.
نماینده ولی فقیه در لرستان بیان نمود: در گام دوم انقلاب باید در لرستان شایسته سالاری حاکم شود و استفاده از نیرو با نگاه تبعیضی و قومی مترود است.
منبع:

1400/01/11
11:49:51
5.0 / 5
1246
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است