ستایشی:

سند جامع تحول قضایی سبب انضباط كاری است

سند جامع تحول قضایی سبب انضباط كاری است به گزارش ثبت آسان قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران اظهار داشت: در این راه، سند جامع تحول سبب انضباط کاری برای تحقق اهداف شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، مسعود ستایشی، قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم معارفه رئیس حوزه قضائی بخش چهاردانگه ضمن اشاره به انطباق و تقارن این ایام با ماه پرفضیلت شعبان و همزمانی این مراسم در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: رئیس کل دادگستری استان تهران اجرای نص صریح سند تحول قضائی را از ما انتظار دارد و همه کارهایی که مسؤلان و همکاران قضائی و اداری در دادگستری انجام می دهند، برای تجلی عدالت و رضایت مندی مردم است و در این راه، سند جامع تحول سبب انضباط کاری برای تحقق اهداف شده است. قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران تصریح کرد: شهرستان اسلامشهر و بخش چهاردانگه مزایای زیادی دارد؛ شهرک های صنعتی متعدد، وجود اراضی کشاورزی کم نظیر، جمعیت جوان شهرستان و تعداد زیاد فارغ التحصیلان دانشگاهی در این بخش و عرضه محصولات تولید داخل در چهاردانگه در سال پشتیبانی تولید و مانع زدایی ها مبین اهمیت و لزوم توجه ویژه به این بخش متصل به پایتخت است.

وی با اشاره به اینکه احیا و پشتیبانی از تولید و استقرار تولیدات و رفع موانع باید مورد توجه و برنامه ریزی قرار گیرد به در پیش بودن انتخابات در ماه های آتی و اهمیت آن اشاره نمود و اظهار داشت: رمز موفقیت و سربلندی و قدرت و استقامت و اقتدار ما در حضور باشکوه و حداکثری مردم در انتخابات است. در این مراسم از خدمات هاشم امامی تقدیر گردید و علی شهابی بعنوان رئیس دادگاه عمومی و انقلاب بخش چهار دانگه حکم انتصاب خویش را از مسؤلان قضائی پایتخت دریافت کرد.


منبع:

1400/01/23
15:18:35
5.0 / 5
730
تگهای خبر: تولید , خدمات , رئیس , سند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است