بازدید رئیس كل دادگستری استان تهران از حوزه قضایی قرچك

بازدید رئیس كل دادگستری استان تهران از حوزه قضایی قرچك رئیس کل دادگستری استان تهران بصورت از پیش اعلام نشده از بخش های مختلف حوزه قضایی شهرستان قرچک بازدید نمود.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، محمدجواد حشمتی مهذب، بصورت از پیش اعلام نشده از بخش های مختلف حوزه قضائی شهرستان قرچک بازدید به عمل آورد.
رئیس کل دادگستری استان تهران از شعب دادگاه و دادسرا، دوایر اجرای احکام مدنی و کیفری بازدید و با قضات و کارکنان اداری به گفت و گو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
وی در ادامه از ساختمان در حال ساخت این واحد قضائی که حدود ۷۰ درصد مراحل پیشرفت آن صورت گرفته از نزدیک دیدن کرد و دستورات لازم را درباب تسریع در روند تکمیل پروژه مربوطه صادر کرد.
حشمتی با تاکید بر لزوم کاهش جمعیت کیفری زندانیان و خصوصاً نسوان، راهکارهای مدیریتی و قضائی لازم را ارائه و خطاب به دادستان این شهرستان دستور داد تا درباب اعطای مرخصی به زندانیان خصوصاً زنان و پیگیری مشکلات آنان اقدامات فوری اعمال شود.

فریدون محمدی، رئیس دادگستری شهرستان قرچک با ارائه توضیحاتی اظهار داشت: با کوشش های صورت گرفته توسط همکاران و بررسی دقیق پرونده های قضائی هم اکنون زندانی مالی از این واحد قضائی تا سقف زیر ۳۰ میلیون تومان در زندان وجود ندارد.

1400/02/08
15:41:23
5.0 / 5
664
تگهای خبر: پروژه , دادسرا , رئیس , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است