گزارش ثبت آسان؛

نشست با مردم پیرامون درگیری كهمان

نشست با مردم پیرامون درگیری كهمان به گزارش ثبت آسان بعد از درگیری که در جریان آزادسازی منطقه کهمان رخ داد، نشستی با حضور مردم و معتمدین و با محوریت امام جمعه این شهرستان برگزار و بر ضرورت حل مشکل و اجرای قانون در کمال آرامش تاکید شد.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، به دنبال درگیری روز گذشته و رویدادهای در رابطه با آزادسازی منطقه کهمان نشستی با معتمدین و اهالی روستاهای «دره تنگ» به میزبانی امام جمعه الشتر برگزار شد تا ابعاد مختلف ماجرا بررسی شود.
تعرض به منابع ملی قابل قبول نیست
حجت الاسلام موسوی امام جمعه الشتر در این نشست، عنوان کرد: اقدامات انجام شده در منطقه کهمان مصوبه شورای تأمین و در جهت حفاظت از منابع ملی بوده است.
وی، اظهار داشت: نیروی انتظامی نیروی نظام و خدوم ملت است برخورد امروز با این عزیزان قابل قبول نیست.
امام جمعه الشتر، خاطرنشان کرد: دادستان و دستگاه قضائی قانون را اجرا کرده اند، شما را گرد هم آوردیم که از پلیس دلجویی شود و معتمدین مردم منطقه در مورد «کهمان» به نتیجه مشخص برای اجرای قانون برسند.
حجت الاسلام موسوی، اظهار داشت: مساله «دره تنگ» با محوریت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مردم سر و سامان داده شود.
وی، تصریح کرد: تعرض به منابع ملی قابل قبول نیست.
ضرورت اجرای راهکار منطقی و قانونی
یحیی ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست، اظهار داشت: دادستان و رئیس دادگستری سلسله انسان های شریف، متعهد و آگاهی هستند که به وظیفه ذاتی خود عمل کرده اند.
وی، افزود: دستگاه قضائی طی هفته های قبلی بیشترین تعامل را با مردم منطقه طی جلسات مختلف داشته اند.
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسامی، بیان داشت: حالا مردم بایستی گام بعدی را بردارند تا این مورد با عرضه راهکار منطقی و در عین حال قانونی منتج به نتیجه شود.
ابراهیمی، اظهار داشت: به نمایندگی از مردم از محضر دستگاه قضا و پلیس خدوم عذر خواهی می کنم و در عین حال بعنوان عضوی از سنگر قانون گذاری خواهان اجرای قانون هستم.
وی، با اشاره به اینکه همه باید با وحدت و همدلی بعنوان برادر دینی این مورد را حل و فصل نماییم، تصریح کرد: مردم «دره تنگ» مردمی شریف هستند.
مردم منطقه «دره تنگ»، مردمی انقلابی هستند
سرهنگ یوسفوند فرمانده سپاه ناحیه الشتر هم در این نشست، عنوان کرد: پرونده آزادسازی «کهمان» ۶ سال است در شورای تأمین مطرح است.
وی با اشاره به اینکه قاطعانه از رئیس دادگستری و دادستان سلسله حمایت می کنم، اضافه کرد: مردم «دره تنگ» مردمی شریف و انقلابی هستند، اقدام امروز توسط برخی افراد مغرض جریان سازی شده و هدفشان ضرر به نظام بوده که آنرا به شدت محکوم می کنم.
فرمانده سپاه ناحیه الشتر، بیان داشت: از مردم شریف «دره تنگ» انتظار داریم به قانون تمکین کنند.
حجت الاسلام صالحی امام جمعه موقت الشتر هم در این نشست، عنوان کرد: بهترین محکمه وجدان خود ما است آیا به منابع ملی تعرض کرده ایم یا نه؟ اگر تعرض کردیم پس بپذیریم.
وی، افزود: بحث منطقه «کهمان» ملی است، دستگاه قضا و پلیس مجری قانون هستند و به دنبال اجرای قانون آمده اند، پس نباید با آنها نامهربانی شود.
امام جمعه موقت الشتر، بیان داشت: خدا را شاکریم که مبحث در همین حد متوقف شده پس به دنبال مقصر نباشیم، راهکار پیدا نماییم تا در کمال آرامش و رضایت مردم قانون اجرا شود.

1400/02/09
12:50:01
5.0 / 5
743
تگهای خبر: رئیس , سند , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است