حجت الاسلام فراتی:

اشتباهات مجریان طرح ناظر به حداقل برسد

اشتباهات مجریان طرح ناظر به حداقل برسد به گزارش ثبت آسان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران اظهار داشت: اشتباهات مجریان طرح ناظر با عرضه آموزش های کاربردی می بایست به حداقل برسد و حرمت خانواده ها هم بیشتر از گذشته حفظ شود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، نشست هم اندیشی مسؤلان سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران با رؤسای پلیس های تخصصی تهران بزرگ برگزار گردید. در این جلسه که سیداحمد حسینی نسب و ابراهیم حاتمی دو تن از معاونان دادسرای نظامی تهران همینطور رؤسای پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، امنیت اخلاقی، فتا، اماکن و گذرنامه تهران بزرگ حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین فراتی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران حفظ حریم خصوصی و رعایت کرامت انسانی شهروندان را مهم توصیف کرد و اظهار داشت: پرهیز از سوءاستفاده شغلی و اعمال سلیقه در برخورد با اصناف و پلمب اماکن تجاری از مصادیق رعایت حقوق مردم در این شرایط اقتصادی می باشد.

وی خواهان نظارت دقیق بر اجرای طرح ناظر شد و اضافه کرد: اشتباهات مجریان این طرح با عرضه آموزش های کاربردی می بایست به حداقل برسد و حرمت خانواده ها هم بیشتر از گذشته حفظ شود.

حجت الاسلام والمسلمین فراتی بر تقویت بنیه اعتقادی و دینی کارکنان ناجا که در مبارزه و برخورد با صدمه های اجتماعی نقش دارند، تاکید کرد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران همینطور اقتدار پلیس را در رعایت قانون دانست و با استقبال از طرح های نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش بر کنترل، مهار و شناسنامه دار شدن این افراد تاکید کرد.

این مقام قضائی هماهنگی پلیس امنیت عمومی با سایر نهادهای اطلاعاتی را به منظور هم پوشانی و هم افزایی و پیشگیری از اقدامات موازی در مسائل امنیتی مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: ساماندهی شهروندان بیگانه و کنترل و نظارت بر مترددین غیر مجاز برای جلوگیری از جرایم امنیتی ضروریست.

فراتی، افزایش نظارت بر فضای مجازی به منظور شناسایی شبکه ها و گروه های اختلال گر در نظام اقتصادی را خواهان شد و اضافه کرد: راه های کلاهبرداری و سوءاستفاده افراد فرصت طلب همینطور کسانی که در مقام تضعیف امنیت کشور و تشویش اذهان مردم هستند را باید مسدود ساخت.

در ابتدای این نشست، سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ گزارشی از مأموریت های این مجموعه و مستنداتی از عملکرد پلیس در مبارزه با اراذل و اوباش عرضه کرد.

سپس دیگر رؤسای پلیس های تخصصی تهران بزرگ گزارشی از حوزه کاری خود و دغدغه های موجود در ارتباط با مراجع قضائی را مطرح نمودند.


منبع:

1400/03/02
21:47:45
5.0 / 5
425
تگهای خبر: اقتصاد , دادسرا , رئیس , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است