مدیركل زندان های كردستان:

رسیدگی بە خانوادە زندانیان از اولویت های استان است

رسیدگی بە خانوادە زندانیان از اولویت های استان است به گزارش ثبت آسان کردستان مدیرکل زندان های کردستان اظهار داشت: توجه بیشتر به خانواده زندانیان با عنایت به رنج تبعات زندانی شدن سرپرست خانوارها اولویت مهمی در حوزه نهادهای حمایتی است.


فتحی در دیدار با مدیر کل کمیته امداد حضرت امام (ره) استان کردستان ضمن ابراز خرسندی از تعامل موثر با مجموعه زندان های کردستان در پشتیبانی از خانواده های بی بضاعت مددجویان اظهار نمود: با وجود اهداف مشترک این دو سازمان در پشتیبانی از خانواده مددجویان نیازمند، در بازدید از خانواده زندانیان نیازمند مشاهده شده با مشکلات معیشتی عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند که هر بیننده ای را به تامل وا می دارد، بنابراین می طلبد از جانب دستگاههای حمایتی بخصوص از جانب نهاد مقدس کمیته امداد امام (ره) مورد توجه ویژه قرار گیرند.
مدیرکل زندان ها با توجه به تاکیدات و دغدغه های ریاست معزز سازمان زندان ها در مراقبت و پشتیبانی از خانواده مددجویان خاطرنشان کرد: هدف گذاری ریاست معزز سازمان در خصوص مراقبت از خانواده زندانیان، مسئولیت مدیران و مجموعه را برای حمایت مادی و معنوی از این قشر صدمه پذیر بیشتر از پیش نموده است.
وی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت نهادهای حمایتی چون کمیته امداد و بهزیستی و اختصاص تسهیلات حمایتی و معیشتی به این خانواده ها، بتوانیم گام های موثری در تحقق این هدف پرارزش برداریم.
موسوی جم مدیر کل کمیته امداد استان هم با ابراز خرسندی از حس عمیق همکاری دو مجموعه اظهار داشت: توجه بیشتر به خانواده زندانیان با عنایت به رنج تبعات زندانی شدن سرپرست خانوارها اولویت مهمی در حوزه نهادهای حمایتی است.
وی افزود: اهداف مشترکی در حوزه حمایتی از خانواده زندانیان و مددجویان کمیته امداد وجود دارد.
موسوی تصریح کرد: تمام توان و تلاش این نهاد براین است تا با اقدامات حمایتی به خانواده زندانیان نیازمند اداره کل زندان ها را در اهداف اصلاحی، مدد و یاری رسانده و در اولویت کاری قرار خواهند داد.
منبع:

1400/03/20
21:11:55
5.0 / 5
339
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است