دعوت جامعه دفاتر اسناد رسمی برای حضور در انتخابات

دعوت جامعه دفاتر اسناد رسمی برای حضور در انتخابات ثبت آسان دعوت جامعه دفاتر اسناد رسمی برای حضور در انتخاباتبه گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، متن این بیانیه به شرح زیر است:

"حضور گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا زمینه ای برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

برگزاری انتخابات و اداره امور کشور بر مبنای رای و نظر مردم، از مهم ترین جلوه های رابطه مردم با نظام اسلامی است و بنابراین است که برگزاری یک انتخابات باشکوه در نظام مردم سالار با مشارکت حداکثری همه مردم، نقش بسیار مهمی در تثبیت پایه های نظام جمهوری اسلامی دارد.

هر چقدر حضور مردم در این رخداد سیاسی و اجتماعی پرشورتر باشد، نظام و انقلاب اسلامی قوی تر به راه عزت مند خود ادامه می دهد. حضور با بصیرت مردم در پای صندوق های رای، علاوه بر خنثی کردن توطئه های دشمنان، تقویت پایه های نظام را به همراه دارد.

اعضای جامعه حقوقی کشور، خصوصا خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی مانند دیگر آحاد مردم ایران اسلامی در انتخابات شرکت خواهند کرد و افتخار آنرا خواهند داشت که در تجلی وحدت و انسجام ملی، نقش خویش را ایفا نمایند.

جامعه دفاتر اسناد رسمی از مردم شریف ایران برای حضور شکوهمند در روز ۲۸ خردادماه و شرکت در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دعوت می کند و امیدوار است با مشارکت حداکثری این دفعه هم همچون گذشته، شاهد عزت، شکوه، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی باشیم."
1400/03/26
10:00:18
5.0 / 5
603
تگهای خبر: اداره , شركت , مشاركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است