جریمه ۵۳ میلیاردی محتكر جو و ذرت دامی در همدان

جریمه ۵۳ میلیاردی محتكر جو و ذرت دامی در همدان به گزارش ثبت آسان همدان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه ۵۳ میلیاردریالی احتکار جو و ذرت دامی در این استان اطلاع داد.


داریوش جودکی با بیان این خبر اظهار نمود: ۱۱۷۰ تن جو وذرت دامی احتکاری کشف و متهم توسط تعزیرات حکومتی اسدآباد محکوم شد، متهم علاوه بر احتکار، مرتکب گرانفروشی خوراک دام هم شده بود که علاوه بر جریمه احتکار بابت گرانفروشی هم محکوم شد.
وی خاطرنشان کرد: حسب گزارش اداره کل اطلاعات و سازمان صمت استان در خصوص مغایرت در موجودی انبار و موجودی سامانه جامع انبارها احتکار ۱۱۷۰ تن جو و گرانفروشی جو، ذرت دامی و کنجاله سویا محرز و پرونده وی به تعزیرات حکومتی اسدآباد ارسال شد.
جودکی با اشاره به اینکه پرونده موصوف الان در اجرای احکام این شهرستان درحال اجراست، اضافه کرد: شعبه رسیدگی کننده هم بعد از جری تشریفات قانونی مشارالیه را به پرداخت مبلغ ۲۸ میلیارد و ۳۴۵ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۹۳۰ ریال بابت گرانفروشی ملزم کرد.
وی افزود: همینطور علاوه بر اجبار به فروش کل کالای احتکاری در شبکه توزیع با نظارت سازمان صمت، بابت احتکار ملزم به پرداخت مبلغ ۲۴ میلیارد و ۹۹۹ میلیون و ۶۳۲ هزار ریال شد. در مجموع متهم این پرونده ۵۳ میلیارد و ۳۴۵ میلیون و ۲۶۰ هزار و ۹۳۰ ریال در حق صندوق دولت جریمه شد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی همدان، شهروندان می توانند موارد تخلف را به تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل، تلفن گویای ۱۲۴ و سامانه www.۱۲۴.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ و تارنمای t۱۳۵.ir اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.
منبع:

1400/03/30
13:43:48
5.0 / 5
373
تگهای خبر: اداره , سازمان , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است