دادستان عمومی و انقلاب شهر ری خبر داد

ورود دستگاه قضایی شهر ری به مبحث واگذاری شركت سیماچوب

ورود دستگاه قضایی شهر ری به مبحث واگذاری شركت سیماچوب به گزارش ثبت آسان دادستان عمومی و انقلاب شهر ری از ورود دستگاه قضایی به مبحث واگذاری شرکت سیماچوب اطلاع داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری تهران، غلامرضا نوفرستی دادستان عمومی و انقلاب شهر ری از ورود دستگاه قضایی به مبحث واگذاری شرکت سیماچوب اطلاع داد و اظهار داشت: شرکت سیماچوب وابسته به صداوسیما، در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سیستم های دکوری و... فعالیت می کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهر ری تصریح کرد: این شرکت متاسفانه در جریان واگذاری بدون ضابطه قرار گرفت که با ورود بموقع دادستانی جلوی آن گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه ورود دادستانی سبب شد تا دو بار جلوی واگذاری بدون ضابطه این شرکت گرفته شود، اظهار نمود: این شرکت به قسمت بازنشستگی صداوسیما واگذار شده بود که قصد داشتند آنرا به بخش خصوصی واگذار کنند.

نوفرستی در انتها اظهار نمود: حسب تحقیقات انجام شده نشان از آن دارد که قیمت واقعی با قیمت فروش این واحد تولیدی متفاوت است و هم اکنون درحال رایزنی برای احیاء و بازگرداندن این واحد تولیدی به صداوسیما هستیم.1400/03/31
23:02:20
5.0 / 5
149
تگهای خبر: تولید , شركت , فروش , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است