رئیس كل دادگستری استان مركزی خبر داد؛

عرضه مشاوره حقوقی مجانی در هفته قوه قضاییه

عرضه مشاوره حقوقی مجانی در هفته قوه قضاییه به گزارش ثبت آسان رئیس کل دادگستری استان مرکزی از عرضه مشاوره حقوقی مجانی توسط مسئولین ارشد قضائی و کارشناسان حقوقی در مساجد شهر اراک همزمان با هفته گرامیداشت قوه قضائیه اطلاع داد.حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خیلی از صدمه های اجتماعی به غیر از علل متعدد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ناشی از عدم آگاهی مردم نسبت به قوانین و مقررات است.
وی افزود: همه مردم تمکن مالی برای مشاوره حقوقی را ندارند بنابراین و به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه و به منظور ارتقای سواد حقوقی مردم و گسترش عدالت اجتماعی مسئولین ارشد قضائی استان و همینطور کارشناسان حقوقی به مدت ۷ شب در ۱۴ مسجد در مناطق حاشیه ای شهر اراک به عرضه مشاوره حقوقی و قضائی خواهند پرداخت.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی خاطرنشان کرد: هدف از برگزار این طرح در دسترس قرار دادن خدمات مشاوره حقوقی برای عموم مردم با رویکرد کاهش مشکلات حقوقی و با اولویت جلوگیری از وقوع جرم است.
موسوی تصریح کرد: طرح مشاوره حقوقی امشب در مسجد حضرت قائم (عج) خیابان مشهد و مسجد صاحب الزمان (عج) خیابان ۳۰ متری میقان اجرا خواهد شد و همشهریان محترم می توانند جهت بهره مندی از مشاوره های حقوقی مجانی به این مساجد رجوع کنند.

1400/04/02
19:25:00
5.0 / 5
554
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , رئیس , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است