رئیس دیوان عدالت اداری اعلام كرد؛

عملكرد بسیجی وار در هر جایگاه شغلی

عملكرد بسیجی وار در هر جایگاه شغلی به گزارش ثبت آسان رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: هر شخص در هر جایگاهی شغلی می تواند بسیجی باشد و با رفتار و عملکرد خود می تواند به کلمه بسیج اعتباری فراتر از مفهوم رایج آن بدهد.به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری، در مراسم نشست فرزندان شاهد و ایثارگران دیوان عدالت اداری که به مناسبت هفتم تیر ماه و شهادت آیت الله دکتر بهشتی برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی بعنوان معمار دستگاه قضائی، اظهار داشت: باید یکی از برنامه های اصلی قوه قضائیه در هفته ای که به نام دستگاه قضائی نامگذاری می شود گرامی داشت یاد شهدا و تکریم خانواده های آنها، ایثارگران و جانبازان باشد.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن اشاره به این که نباید از اهداف و ارزش های نظام و انقلاب دور شویم، اظهار داشت: هر لحظه از زندگی و در هر موقعیتی، زندگی خویش را مدیون شهدا هستیم و در مقاطعی دیگر مدیون خانواده های آنها هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین مصدق با اشاره به اینکه افتخار می نماییم که در این مرز و بوم بسیجی داریم، تصریح کرد: بسیج امروز را مدیون زحمات پدران آنها در جبهه ها هستیم و باید تلاش شود تا معنا و مفهوم بسیج صرفا از راه خدمات جوانان در مساجد فراتر رفته و عملکرد بسیجی وار داشته باشیم و رواج دهنده آن باشیم.
وی اضافه کرد: هر شخص در هر جایگاهی شغلی می تواند بسیجی باشد، یک قاضی با رسیدگی به پرونده ها، مدیر دفتر با پاسخگویی به ارباب رجوع می تواند بسیجی باشد و با رفتار و عملکرد خود می تواند به کلمه بسیج اعتباری فراتر از مفهوم رایج آن بدهد.
رئیس دیوان عدالت اداری در انتها به معنی و مفهوم واژه شهید پرداخت و اظهار داشت: سرآغاز و نقطه عطف فرهنگ شهادت طلبی، تاریخ اسلام و تشیع می باشد. ایثار و شهادت همواره در کنار جهاد معنا می گیرند و ما باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل های دیوان عدالت اداری در جهت تکریم و گرامی داشت یاد شهدا و خانواده های آنها استفاده نماییم.
در آخر این مراسم از کارکنان ایثارگر دیوان عدالت اداری تجلیل شد.


منبع:

1400/04/08
12:33:57
5.0 / 5
493
تگهای خبر: خدمات , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است