رئیس قوه قضاییه:

پرونده اراضی وقفی شهرستان قدس بصورت ویژه بررسی شود

پرونده اراضی وقفی شهرستان قدس بصورت ویژه بررسی شود ثبت آسان: رییس قوه قضاییه از دادگستری شهرستان قدس بازدید و با مراجعه کنندگان به این واحد قضائی و همین طور قضات و کارکنان گفتگو نمود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای بامداد امروز (شنبه ۱۹ تیر) در نخستین برنامه میدانی خود و در امتداد بازدید و سرکشی از محاکم قضایی در جایگاه ریاست قوه قضاییه، از دادگستری شهرستان قدس بازدید کرد.
قدس از شهرستان های غرب استان تهران شمرده می شود.
رئیس قوه قضاییه در این بازدید بصورت چهره به چهره با تعدادی از مردم و مراجعه کنندگان گفت و گو کرده و از مشکلات آنها باخبر شد.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای همین طور در گفت و گو با برخی قضات و کارکنان دادگستری شهرستان قدس، در جریان آمار ورودی پرونده ها، روند و مدت زمان رسیدگی به پرونده ها و مشکلات موجود در روند رسیدگی ها قرار گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در جریان بازدید از دادگستری شهرستان قدس اظهار نمود: قرار بازداشت موقت تا آنجایی که ضرورت دارد صادر نشود و آن هایی هم که لازم است با ملاحظه دقیق قانون باشد.
رئیس قوه قضائیه در ادامه اشاره کرد: در اینطور موارد بازداشت موقت هم پرونده ها باید زودتر و سریعتر رسیدگی شود تا زمان بازداشت کمتر شود.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای همین طور فرمان داد پرونده اراضی وقفی شهرستان قدس بصورت ویژه بررسی شود.
منبع:

1400/04/19
23:50:09
5.0 / 5
258
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است