واکنش نمایندگان به ابلاغ رای قطعی خلع ید هفت تپه به دولت و خریدار

واکنش نمایندگان به ابلاغ رای قطعی خلع ید هفت تپه به دولت و خریدار به گزارش ثبت آسان سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از ابلاغ رای قطعی خلع ید هفت تپه به دولت و خریدار اطلاع داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، سید نظام الدین موسوی نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «رای قطعی شعبه ۵۵ حقوقی تهران دایر بر خلع ید ⁧‫هفت تپه‬⁩ به دولت و خریدار ابلاغ گردید.
بر این اساس مالکیت هفت تپه از خریدار خلع ید و به دولت واگذار می شود و این مجتمع به بیت المال بازمی گردد.
تبریک مجدد به کارگران صبور هفت تپه و تشکر از درایت جناب آقای اژه ای رئیس محترم قوه قضاییه.»
همچنین احمد نادری نماینده تهران هم در همین باره در توییتی نوشت: «رای قطعی شعبه ۵۵ حقوقی تهران برای خلع ید ⁧‫هفت تپه‬⁩ ابلاغ گردید. مالکیت هفت تپه از اسدبیگی خلع ید و به دولت و بیت المال بازمی گردد.
ابرمتهم به فساد بداند که تلاشهای مذبوحانه اش برای اعاده دادرسی به جایی نخواهد رسید. تغییری در ریل قوه قضائیه برای مبارزه با فساد اتفاق نیفتاده است.»
همچنین محمد کعب عمیر نماینده شوش نوشت: «ابلاغ رأی خلع ید ⁧‫هفت تپه‬⁩ به دولت و خریدار که نتیجه پیگیری های گسترده در کارخانه، استان و سطح ملی است، سبب شادمانی ⁧‫کارگران‬⁩ گردید. بنابراین لازم است جهت جلوگیری از هرگونه مشکل در امر تولید و همینطور معیشت کارگران سریعا تصمیم مقتضی در مورد مدیریت شرکت از جانب ⁧‫دولت‬⁩ محترم اعلام گردد.»
منبع:

1400/06/01
10:05:53
5.0 / 5
283
تگهای خبر: تولید , رئیس , شركت , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است